Menu strony

Gdzie kupić w prezencie piękny portfel, który będzie dobrze wyglądał przez lata?

Portfel to dobry prezent dla mężczyzny, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na klasyczny, zrobiony ze skóry i elegancki. Zastanówmy się wcześniej, który kolor, wielkość i portfel będzie najbardziej odpowiadał komuś, komu go ofiarujemy oraz jaką sumę możemy wydać na portfel. Z tą wiedzą możemy wybrać się na zakupy do dobrze wyposażonych sklepów z wyrobami ze skóry.

Portfel
szalenie ważne jest to, żeby koniecznie dobrze wybrać typ skóry, z której portfel jest uszyty. Pomyślmy o tym, iż będzie on noszony w kieszeni dżinsów lub bluzy, więc powinien być dość zgrabny, lecz pakowny. Niestety, nie może to być model z najcieńszej, cielęcej skórki. Ponieważ będzie on na pewno narażony na uszkodzenia mechaniczne, bądźmy także pewni, że ma dość dobre przeszycia i dobrą nitkę, która została wykorzystana do ich zszycia.

Koniecznie trzeba pooglądać cały portfel dość dokładnie, przyjrzeć się skórze, czy się nie deformuje, czy się nie marszczy lub nie przebarwia, czy nie przeciera się w załamaniach. Obejrzyjmy też zapięcia i zameczki – czy są sprawne, czy mają gładkie zakończenia, czy nie umieszczono ich w miejscach, w których są narażone na częste zaginanie albo haczenie. Spróbujmy ocenić też, jak pakowne są portfele męskie skórzane, które oglądamy. Przegródki na kasę to jedno, lecz teraz każdy z nas jest posiadaczem kilku kart i wymagane jest, aby chociaż te najważniejsze z nich miały tam swoje stałe miejsce. Następnie dobierzmy konkretny odcień.


Zobacz również

Odzież militarna w demobilu internetowym

Dodatki w stylu wojskowym
Fani stylu militarnego, survivalu i ludzie uprawiający sporty związane z wojskiem jak ASG czy paintball nierzadko nabywają ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i przedmioty pochodzące z magazynów wojskowych i od dostawców które zaopatrują wojsko. Charakteryzuje je więc wzór przywodzący na myśl armię, trwałość wykonania i poręczność.
Czarne portfele Pierre Cardin to z pewnością świetny wybór, lecz kiedy dość dobrze znamy osobę, która chcemy obdarować i wiemy, iż inny kolor również może się spodobać, postawmy na czekoladowy albo brązowy. Ceny sprawdzonych egzemplarzy, jak portfele Pierre Cardin z ostatniej linii, rozpoczynają się od trzech stów - .

Choć portfele męskie skórzane w sklepach www mają bardzo konkurencyjne ceny, nie decydujmy się na ich zakup przez internet jedynie przez ich niższą cenę. Niestety, uszkodzenia nie będą dostrzegalne nawet na najlepszym zdjęciu w sieci. Pięknie zapakowany, stylowy portfel męski z grosikiem na szczęście to podarek, jaki na pewno zostanie doceniony. Dołóżmy wszelkich starań, żeby wybrany przez nas egzemplarz pasował do osoby, którą chcemy obdarować.
19/10/14, 07:10