Menu strony

Ślubna moda męska – jak współcześnie kupić dla siebie rzeczywiście pasujący strój?

Jednym z najistotniejszych momentów w życiu jest ślub. Najwięcej mówi się najczęściej o przygotowaniach Panny Młodej do tego wyjątkowego dnia, jednakże Panowie Młodzi coraz częściej starają się zabłysnąć ciekawą stylizacją, która będzie nietypowa i zaakcentuje ich walory.
Para młoda ze świadkami
W jaki sposób w takim razie skompletować najbardziej pasujący strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaproponować dzisiaj moda męska Panom Młodym? Naturalnie, najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur z krawatem lub muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na własny ślub włożyć muchę muszą koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego przystosowaną (strona internetowa). Ostatnim hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody zdecydowanej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania panowie mogą zakładać czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Rzecz jasna, podobne warunki trzeba traktować z przymrużeniem oka i gdy pragnie się koniecznie włożyć czarny garnitur, nie należy się krępować. Na dodatek, coraz więcej panów decyduje się na smokingi.

Jeżeli masz chęć zgłębić informacje na opisywany wątek, to odsyłam do linka (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/6/2/70/Zmiana_adresu_sklepu_MEN_Garnitury) w którym odnajdziesz dużo ciekawych informacji, które dokładnie opisują temat.

Są one nadzwyczaj eleganckie oraz bardzo dobrze uwydatniają dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różnorodne. Wszystko jest zależne od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody oraz materiałów wykorzystywanych do uszycia strojów. Trzeba jednakże pamiętać, że ślub jest najistotniejszym momentem w życiu, wobec tego nie należy decydować się na produkty kiepskiej jakości, szczególnie że zaleca się, aby elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki w czasie przyjęcia. Koszula jest bowiem uważana za część bielizny.


Zobacz również

Co będzie na wiosnę? Jakie trendy będą zazwyczaj widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

obuwie
Czy to lato, czy jesień, za każdym razem spotykamy się z nowościami modowymi. Każda dama wie, iż z chwilą zmiany pory roku musi nabyć sobie coś nowego, niezależnie od tego co to będzie.

para młoda
Istotna jest też kwestia akcesoriów - jego styl. W stroju męskim nie ma dużego pola do popisu, tym samym warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie poszetki dopasowanej do koloru koszuli oraz krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem atrakcyjnie prezentuje się poszetka biała. Ponadto, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów i krawata, jeżeli pozwoli na to stylizacja. Pan Młody powinien mieć również kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując, Pan Młody musi odpowiednio wcześniej zastanowić się nad swoją stylizacją, by zachwycać w tym szczególnym dniu.
19/12/03, 07:18