Menu strony

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Na pewno piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez miliony rodaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie sprawa wygląda w tenisie ziemnym.

Daniela Hantuchová, tenisistka
Agnieszka Radwańska niedawno przeszła aż do finału słynnego Wimbledonu, a w głównym zestawieniu najsprawniejszych graczek globu zdobyła rewelacyjną drugą lokatę. Jej zwycięstwa sprawiły, że rodacy zainteresowali się tenisem. Ludzie z radością widzieli ją w roli niosącej polską chorągiew w czasie inauguracji zmagań olimpijskich w Londynie. Wszyscy mocno zasmucili się, gdy po fatalnej grze wypadła z turnieju olimpijskiego. Wielkie zainteresowanie tenisem łączy się bezpośrednio z wielkimi wymaganiami, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie może radzić. Jednakże to się bez wątpienia zakończy, kiedy przyzwyczai się do swojej popularności.

A popularność tenisa da się zweryfikować widząc wzrastające statystyki widowni jej występów, a również po spędzaniu wolnego czasu przez Polaków.

Zajrzyj na moje łącze - tam oczekuje na Ciebie kolejna porcja super postów. Nie czekaj! Będzie fajnie, jeżeli napiszesz swą ocenę.

Coraz więcej studentów trenuje w ramach wf tenis ziemny (więcej informacji). Coraz częściej można natknąć się w parkach obywateli grających na darmowych kortach. Dużą popularnością odznaczają się obiekty sportowe, w których można wypożyczyć kort na parę gier. Wzrasta liczba pubów, w których można poobserwować tenis treningi - (korty Wrocław) live.


Też w WWW jest kilka stron, których problematyką jest tenis ziemny na żywo. Wyniki, sprawozdania, analizy – wszystko,czego potrzebuje kibic. Można przewidzieć, że takich serwisów powstanie sporo więcej. Przed Radwańską jeszcze wiele lat grania, dopingujmy ją, by odnosiła sukcesy, gdyż wtedy sport może na stałe wkroczyć do panteonu sportów narodowych.
19/11/11, 07:07