Menu strony

Elvenar, czyli gierka osadzona w realiach fantasy MMO

Gry komputerowe posiadają mnóstwo zwolenników. Sporo osób preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Jest możliwość nauczyć się ich specjalnych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy cechy wizualne anime komponując własnego, animowanego kompana.
Jest możliwość przeobrazić kontury twarzy, makijaż i kreacje, aby powstała prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju postać.

Gra


Elvenar, to osadzona w realiach science fiction gra MMO, w której stając po stronie ludzi, bądź elfów, możemy stworzyć przyzwoicie prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terytoriów, oraz handlowi z innymi obywatelami terenów. Akcja gry przenosi nas do dudniącej życiem dziwacznej krainy, w której konkurują ze sobą dwie naczelne rasy.


gry anime


Przystępując do zabawy grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na stosowane technologie, odmienny wizerunek budowli i jednostek, ale również trochę różną filozofię rozgrywki. Fundamentem Elvenar jest zapewnienie naszej niedużej na początku wiosce dostatku i rozbudowa jej do wielkości potężnej metropolii. W tym celu jesteśmy zmuszeni dbać o produkcję surowców i pokarmu, rozszerzanie wielu technologii, oraz zakładanie wielkiej armii, która zezwoli na zajmowanie nowych terytoriów i zapewni nam wyższość w walce- polecane gry anime.
W czasie eksploracji nowych obszarów odnajdziemy zamierzchłe relikty, jakie niosą ze sobą obfitość korzystnych premii wspomagających wytwórczość, bądź rozrost armii.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie absorbujący, to szybko kliknij tutaj i sprawdź tamto źródło - w tamtym miejscu również znajdziesz dużo ciekawych informacji.

Efektowne animacje 3D w połączeniu z najwyższej jakości grafiką wynoszą grę ponad przeciętne standardy produkcji przeglądarkowych.
19/06/30, 07:10