Menu strony

Elvenar, czyli gierka osadzona w realiach fantasy MMO

Gry komputerowe posiadają mnóstwo zwolenników. Sporo osób preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Jest możliwość nauczyć się ich specjalnych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy cechy wizualne anime komponując własnego, animowanego kompana.


Jest możliwość przeobrazić kontury twarzy, makijaż i kreacje, aby powstała prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju postać.
Gra


Elvenar, to osadzona w realiach science fiction gra MMO, w której stając po stronie ludzi, bądź elfów, możemy stworzyć przyzwoicie prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terytoriów, oraz handlowi z innymi obywatelami terenów. Akcja gry przenosi nas do dudniącej życiem dziwacznej krainy, w której konkurują ze sobą dwie naczelne rasy.


Zobacz również

Kupujemy torebkę do ubrania czy szpilek?

torebka turkusowa
Torebka kobieca jest wizytówkę każdej białogłowej. Współcześnie torebka nie służy już tylko do pakowania rzeczy takich jak komórka, portfel, szminki czy klucze. Wielu stylistów wyraża opinię, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku nowoczesnych pań. Twórcy mody wabią fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz subtelnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.


gry anime


Przystępując do zabawy grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na stosowane technologie, odmienny wizerunek budowli i jednostek, ale również trochę różną filozofię rozgrywki. Fundamentem Elvenar jest zapewnienie naszej niedużej na początku wiosce dostatku i rozbudowa jej do wielkości potężnej metropolii. W tym celu jesteśmy zmuszeni dbać o produkcję surowców i pokarmu, rozszerzanie wielu technologii, oraz zakładanie wielkiej armii, która zezwoli na zajmowanie nowych terytoriów i zapewni nam wyższość w walce- polecane gry anime.


W czasie eksploracji nowych obszarów odnajdziemy zamierzchłe relikty, jakie niosą ze sobą obfitość korzystnych premii wspomagających wytwórczość, bądź rozrost armii. Efektowne animacje 3D w połączeniu z najwyższej jakości grafiką wynoszą grę ponad przeciętne standardy produkcji przeglądarkowych.
20/04/28, 07:51