Menu strony

Sklep z odzieżą używaną, jako pomysł na własny biznes. Czy taki biznes jest opłacalny?

Niektórzy ludzie chcąc założyć swoją działalność zastanawiają się dłuższy czas nad pomysłem na biznes. Może dobrym wyjściem okaże się otwarcie lumpeksu?

Taki typ sklepów jest dzisiaj bardzo popularny. Bez wątpienia w bliskiej odległości od swojego miejsca zamieszkania, mamy przynajmniej jeden lub więcej takich sklepów. Wydaje się, że rynek jest bardzo nasycony, natomiast tak do końca nie jest.
Dobre sklepy z używanymi ciuchami na pewno znajdą grono wiernych klientów. Używana odzież (najnowszy artykuł) jest wciąż na czasie. Jest ona w opozycji do tego co mają w ofercie popularne sieciówki. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na tego typu formę poszukiwania wyjątkowych ubrań, ponieważ są świadomi tego, że w tego typu sklepach znajdą ubrania jedyne w swoim rodzaju. Używana odzież w lumpeksach raczej się nie powtarza. Często możemy znaleźć pojedyncze sztuki konkretnych ciuchów.
odzież używana
Jak o jakości mowa, to otwierając tego typu sklep trzeba odnaleźć takiego dostarczyciela towaru, jaki spełni nasze oczekiwania. Dobra hurtownia odzieży używanej, może sprawić, iż klienci będą przychodzić na zakupy często do naszego sklepu hurtownia odzieży używanej. Niektórzy wolą dołączyć do dobrej sieci sklepów z odzieżą używaną oraz korzystać ze sprawdzonych dostawców. Inni natomiast wolą pracować na swój rachunek. Wolą być niezależni i osobiście decydować o własnym interesie od początku do końca. Dlatego zadbanie o to, ażeby hurtowania odzieży używanej była bardzo dobra, to już zadanie właściciela.


Zobacz również

Jak zakupić tanie ubranie ? W których miejscach będzie to możliwe?

Kolorowy tatuaż
Na wielu rzeczach można zaoszczędzić, to na pewno nie ulega wątpliwości. Nie zdarza się jednak tak, że musi się zawsze liczyć się z kosztami, ponieważ przecież na wolnym rynku istnieje sporo firm, jakie mogą zaoferować różne produkty w różnych cenach.
Ciekawym pomysłem może być otwarcie sklepu z odzieżą używaną, jednak bardzo drogich marek. Należy znaleźć firmę, jaka zapewni nam tego typu ciuchy. Rzeczy używane to jedna sprawa. Natomiast możemy także mieć w sklepie ciuchy, jakie są z końcówek serii bardzo drogich marek. Można spróbować odnaleźć sklep, który będzie nam odsprzedawał takie ciuchy za niższą cenę. Zapewne odzież używana hurt to nie będzie. Jednak nawet kilka sztuk tego typu odzieży w ciągu tygodnia z pewnością wzbogaci kolekcję w sklepie oraz przyciągnie klientów. Lumpeksy, to często sklepy bardzo dużych rozmiarów, jednak jeżeli założymy mały butik, lecz z konkretnymi, bardzo rozchwytywanymi markami, to możemy się wyróżnić i zdobyć wierną rzeszę zadowolonych klientów. Dlatego odzież używana hurt (np. Dortex), to nie jest zawsze jedyne z wyjść. Nawet w tym biznesie da się postawić bardziej na jakość, a nie na dużą ilość towaru. Warto sprawdzić, czy za sprawą takiego podejścia zyskamy więcej.
18/07/11, 21:40