Menu strony

Urządzenia do domowej salki ćwiczeń

Nieprzyjemna jesienna pogoda to nie wymówka, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze sporo tygodni, zatem warto ten sezon spożytkować na rzeźbienie zgrabnego ciała. Częste chodzenie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Ratunkiem jest jednorazowe uzbieranie pieniędzy na sprzęt ćwiczeniowy, który da się postawić w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy zmieści się nawet w małym pomieszczeniu.

odzież sportowa
Rowerek treningowy (poradnik: rowerki treningowe - jaki wybrać) to cudowna sprawa dla każdego, kto obawia się zimna i woli nie jeździć rowerem na dworze.

Masz chęć przeczytać inne równie przydatne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tu, a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

To oczywiste, że jesienią nietrudno się wychłodzić, a cierpieć pod kołdrą z katarem i wysoką temperaturą raczej nikt nie uwielbia. Rower magnetyczny to wyjście z wszystkich kłopotów – ćwiczyć na nim da się w ciepłym pokoju, spoglądając na dobry film albo słuchając muzyki.

Trenażer to rozwiązanie analogiczne do rowerka, ale bardziej wszechstronne. Ćwiczący obciąża na trenażerze zarówno nogi, jak i ramiona, ponieważ trzeba na zmianę pchać lub przywodzić drążki, które wespół z nartami” tworzą ruch. Trening ogółu ciała jest niezwykle korzystny dla utrzymania silnego efektu zużywania tkanki tłuszczowej i wspomaga szlifowanie generalnej kondycji.

Zobacz również

Zatroszcz się o figurę

Tak panie, jak i mężczyźni od dawna poszukują odpowiedniej metody na to, jak spalić tłuszcz z brzucha. W księgarniach trafić można na wiele poradników na ten temat, lecz skuteczniejsze od nich niewątpliwie okażą się systematyczna rekreacja. Ciągły ruch czy rekreacja to gwarancja sukcesu, ale osiągniemy go prędzej jedząc zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia. Warto postawić na zdrową dietę, aby nie dopadł nas efekt jojo, tak niezwykle niepożądany przez odchudzających się.


Bieżnie do biegania to znakomity ekwiwalent biegania na świeżym powietrzu. Dobre urządzenie tego przeznaczenia posiada dużo interesujących opcji pracy, które pozwalają na udawanie biegu po trudnym terenie. Bieżnie do biegania perfekcyjnie pasują do odbywania treningu interwałowego, który lepiej likwiduje tłuszcz, niż klasyczny trening biegowy. Opiera się on na naprzemiennych sekundach biegu szybkiego, gdzie tętno sięga górnego poziomu, oraz delikatnego truchtu.

Atlas do ćwiczeń (niskie ceny atlasów w to mocno wszechstronne urządzenie. Dobre modele umożliwiają stymulowanie wszystkich części klatki piersiowej, barków oraz kończyn dolnych.

Zainteresowały Cię wiadomości zamieszczone w tym serwisie? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz odkryj stronę, która także Cię się będzie podobać.

Atlas to spora oszczędność miejsca. Należy zawsze pamiętać, że nic tak efektywnie nie buduje muskulatury, jak ćwiczenie na wolnych ciężarach, takich jak sztanga.
Źródło:
20/01/25, 07:10