Menu strony

Kolor czarny i kolor złoty – barokowe połączenie na zwykły dzień

Pomieszanie kolorów: złoty z czarnym to mega hit w tym i zbliżającym się sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła ze sobą dwa typy kolorów.

Nie przejmujmy się tym trochę przygnębiającym wstępem. Średnia krajowa stanowczo dowodzi, że w znacznej większości nie stać nas na rarytasy w postaci zakupów u topowych światowych projektantów. Nie ma się jednak czym przejmować gdyż sklepy o cenach uśrednionych, jak na przykład sklep h&m, świetnie odzwierciedlają obecnie panujące trendy.

Sukienki czarno-złote w stylu barokowym to naprawdę świetne rozwiązanie na karnawał, sylwestra czy zwyczajną imprezę sobotnią. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często wykonane są z błyszczących cekinów. Sklepy posiadają w swojej ofercie zróżnicowane długości sukienek. Sukienki h&m zazwyczaj są dość krótkie, ich długość naprawdę rzadko sięga kolan. Zatem jeżeli mamy plan zaopatrzyć się w coś trochę dłuższego będziemy zmuszeni poszukać gdzieś indziej. W takim wypadku extra rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien. Długie suknie najczęściej wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na wyjątkowe okazje. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd sukienek krótkich.

Upewnij się, że ta wskazówka ze strony (https://jubilerschubert.pl/kategoria/inne/broszki/) nie umknie Twojej uwadze, gdyż nakreśla konkretnie tego typu problematykę, jak tekst, który dokładnie w teraz widzisz.Jeżeli jednak nie mamy zamiaru kupować sukienki lub nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo to chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując połączenie złota i czerni, możemy zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w zestawieniu z odpowiednio dobraną spódnicą, niebywale dobrze nadają się na mniej uroczyste wyjście, a jednocześnie zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma również taką zaletę, że o wiele łatwiej jest ją dobrać do figury, niż spodnie. Dodatkowo można ją połączyć z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół i jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie różne role. A jak wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupienia kolejnej nowej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na wiele sposobów.


Zobacz również

Wypróbowane metody na uszczęśliwienie damy serca

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Drodzy mężczyźni, to będzie bardzo oszczędny w słowach, ale też wyjątkowo treściwy tekst o tym, w jaki sposób odstresować każdą przedstawicielkę płci pięknej. Trzeba tylko wręczyć nam plik gotówki i podwieźć do pobliskiego sklepu.
Źródło:
20/04/02, 07:13