Menu strony

„Nie mam co na siebie włożyć” - podstawowy problem!

Mnóstwo z nas wiele razy stojąc przed szafą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i ogrom innych ciuchów. moda zmienia się często i należy za nią podążać. Nie powinno to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić znakomitą bazę stylizacji należy posiadać.
sukienka
Małe czarne sukienki zajmują pierwsze miejsce w tej kategorii.

Nie masz pewności odnośnie tamtego problemu? Najlepiej sprawdź szczegóły (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja) dostępne dokładnie tutaj. Wszystko jest dogłębnie przedstawione.

Ewoluują ich kształty - raz są przylegające, raz rozkloszowane. W zależności od aktualnych stylów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a bywa, że nie mają ich wcale. wycięcie z przodu, albo odsłonięte plecy. Nie zmienia się tylko ich długość - nad kolano, albo odrobinę krótsze. Takie sukienki zawsze są odpowiednie. Dobrze dobierając dodatki można dopasować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.
spódnice
Sukienki wieczorowe to osobny motyw. Nawet jeśli nie należymy do osób często wybierających się na eleganckie przyjęcia czy do opery, należy mieć w szafie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie mamy pewności, kiedy trafi się ewentualność by się pięknie ubrać. Postawmy raczej na prosty fason, bo wiele można zmienić akcesoriami. Skierujmy też uwagę na to, by sukienki te były wygodne. W końcu na przyjęciu mamy się dobrze bawić, a nie co dwie minuty podciągać opadającą suknię.

Należy swoją garderobę poszerzyć o żakiety - i tuniki. To idealne dopełnienie prostych spodni a będziemy prezentować się szykownie. Żakiety podkreślają talię, a tuniki etniczne idealnie maskują zbyt pełne biodra.

Warto mieć w garderobie także koszule damskie w sklepie, ale i koszule męskie. Te pierwsze nadają się idealnie do biura, a męskie - włożone na górę od bikini, spięte paskiem - jako uzupełnienie krótkich spodenek - to wspaniały strój na weekend. Moda modą, ale klasyki zawsze się przydają i warto je mieć w garderobie.


Zobacz również

Ubrania, dodatki - co na siebie włożyć?

Kiedy dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę zwykle stoimy przed dylematem w co się ubrać. Mężczyźni mają o wiele łatwiej, dobry garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy nadadzą się idealnie. A panie? No cóż.. Kobiety mają zdecydowanie więcej możliwości wyboru, zatem i dłużej to trwa, same sukienki to temat rzeka.
20/04/01, 07:13