Menu strony

Kurtki marki Top Secret

Wśród sieciowych salonów z ubraniami jednym z najwcześniej rozpoznawanych w kraju był Top Secret. Marka ta najpierw istniała samodzielnie. Aktualnie w sklepach o tej nazwie dostępne są ubrania także odmiennych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret. Jest to na przykład marka Troll. Sklep ta udostępnia bardzo rozległą ofertę, gdzie dominuje odzież damska i męska. Oferowane są także różnego typu dodatki. W ostatnim czasie ubiory tej marki stały się znacznie bardziej popularne niż dotychczas. Kolekcja okryć wierzchnich nie jest szczególnie szeroka, jednak część produktów zasługuje na uwagę.

Kurtki męskie
Dla panów Top Secret oferuje na przykład parę wzorów okryć zimowych. Są to okrycia ciepłe i puchowe. Występują także dłuższe ciepłe płaszcze z grubego materiału. Te ostatnie mają charakter bardziej klasyczny, można je zestawić na przykład z garniturem lub innym wizytowym ubraniem. Kolekcja na wiosnę obejmuje kurtki w większości z nieprzemakalnej tkaniny, w rozmaitych, zazwyczaj ciemnych barwach. Część z nich wyposażona jest w kaptury. Inny rodzaj okryć wierzchnich, który można określić jako młodzieżowy, to kurtki we wzory. Najpopularniejszym z możliwych motywów jest czarno-biała szachownica. Okrycia te dodatkowo wyposażone są w ściągacz na dole.


Okrycia wierzchnie dla kobiet
Kolekcja dla kobiet również nie jest bardzo szeroka. W ubiegłym sezonie zimowym dominowały długie, ocieplane pikowane okrycia z paskiem w talii. Modele takie również tworzyły większą część zimowej kolekcji w sklepach sieci. Kurtki ToKurtki ( http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 )et dla pań to zazwyczaj wymienione wyżej płaszcze. Dostępne są rozmaite wzory pikowania. Wyposażone są zwykle w kaptury obramowane futrem. Cechą, odróżniającą płaszcze Top Secret od pozostałych podobnych jest różnorodność barw. Kurtki teKurtki - www.skalnik.pl/odziez-meska-kurtki-zimowe.html -pują w takich barwach, których nie spotyka się w pozostałych sklepach. Oferta na wiosnę to z kolei w większości niedługie kurtki z różnorodnych materiałów, które także miewają zaskakujące kolory. Dostępne są także kurtki ze skóry nabijane ćwiekami, z dżinsu oraz we wzory. Jednym z występujących wzorów są kolorowe kwiaty.
18/08/02, 07:11