Menu strony

Rozwój tenisa ziemnego w Polsce

Jakie sporty są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością piłka nożna, mimo faktu, że nasi piłkarze słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze Polaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie prezentuje się tenis live.
Odzież sportowa
Agnieszka Radwańska niedawno doszła aż do finału słynnego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najsprawniejszych graczek na świecie zajęła wspaniałą drugą pozycję. Jej sukcesy spowodowały, że mieszkańcy Polski zaczęli interesować się tenisem. Ludzie z zadowoleniem widzieli ją w roli dzierżącej polską flagę podczas inauguracji Olimpiady w mieście królowej Elżbiety II. Fani sportu strasznie zasmucili się, kiedy w złym stylu wypadła z turnieju głównego. Wielkie zafascynowanie sportem łączy się niestety z olbrzymimi apetytami na sukces, z tym jak widać jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić. Ale to się bez wątpienia zakończy, kiedy dorośnie do swojej roli w oczach kibica. Dobrą tenisistką jest też Serena Williams.

Zobacz również

Tenis ziemny, nowa pasja Polaków

Daniela Hantuchová, tenisistka
Wszyscy na pewno pamiętamy, jak narodziła się małyszomania. To naturalny proces, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie wzrasta zainteresowanie dyscypliną. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować rzesze ludzi. Powstawały tematyczne witryny internetowe i tak dalej. Wielu ludzi zastanawia się, czy też tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.


mecz tenisowy
A miłość do tenisa da się sprawdzić patrząc na wzrastające rezultaty widowni jej zawodów, a także po aktywności mieszkańców Polski.

Ostatnio została przygotowana nowa, niezwykle ciekawa oferta - żeby ją zobaczyć, kliknij tutaj i spójrz na ofertę (http://koloryjogi.pl/yin-joga/) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Wielu studentów trenuje w ramach zajęć sportowych tenis ziemny. Często można natknąć się w parkach obywateli ćwiczących na darmowych kortach (niedrogie rakiety do tenisa). Zauważalną popularnością cieszą się hale, w których można opłacić kort na godziny. Rośnie odsetek pijalni piwa, w których można pooglądać tenis na żywo w internecie.


Również w Internecie funkcjonuje trochę miejsc, których tematyką jest tenis (najniższa cena na tenis Wrocław ze strony matchpoint.com.pl) radwańska. Wyniki, transmisje na żywo, statystyki – wszystko,czego potrzebuje kibic. Można sądzić, że takich stron wyrośnie jeszcze więcej. Przed Radwańską jeszcze wiele lat grania, dopingujmy ją, by odnosiła sukcesy, bo wtedy ten sport ma szansę na zawsze już wkroczyć do panteonu rywalizacji narodowych - zapraszamy po więcej informacji.
19/06/05, 07:52