Menu strony

W co grać w internecie

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle prędki, by móc grywać w gry multiplayer. Wypisywać plusy zabawy sieciowej chyba nie muszę, czyż nie? Ale gdyby ten wpis czytał ignorant growy, napiszę: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe emocje.
Walka z ludzkim przeciwnikiem dostarcza o wiele więcej bodźców i wyzwań, niż walka z AI. I to generalnie w przypadku każdego gatunku gier PC! W co grać zatem?

Wielbiącym gry wyścigowe z pewnością spodoba możliwość rywalizacji z przeciwnikiem zza oceanu, sympatią albo kolegą z internetu. W tańszym przedziale cenowym rekomenduję bardzo Need for Speed: The Run. Dla posiadających większe środki sugeruję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli fachowo gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. , to rodzaj bardzo stymulujący intelekt. W tej kategorii najbardziej grywalne gry multiplayer obecnie to Starcraft II, sequel kultowej pozycji, która jest oficjalnym sportem w Korei, najnowsza odsłona sagi Heroes of Might and Magic, strategii turowej niesamowicie uzależniającej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – First Person Shooter - są perfekcyjne do zmagań sieciowego. Na tronie znajduje się od dawna saga Call of Duty. Dobrze również skusić się na klasykę, czyli na nieśmiertelnego Counter Strike, króla kawiarenek internetowych. Z najnowszych produkcji sugeruję strzelankę Battlefield 3.

Zobacz również

Czy tak naprawdę warto jest kupić konsolę do gier?

dzieci grają na konsoli xbox
Chociaż ciągle w Polsce konsole do gier nie są za bardzo powszechne - relatywnie, to jednakże wcale nie jest powiedziane, że owa sytuacja się nie zmienia... Całkiem często Polacy uzmysławiają sobie, iż tak naprawdę nie ma lepszego rozwiązania dla lubiących gry, aniżeli konsola. Przecież pecety w sumie nie są stworzone po to, aby grać. Zwróć na to większą uwagę! A w wielu przypadkach zapominamy o tym. Choć najczęściej w rachubę wchodzą zagadnienia finansowe.


Gry sportowe to głównie piłka nożna. Tutaj konkurują ze sobą 2 gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie zadecyduję, która z nich jest lepsza. Obie różnią się technikaliami oraz opcjami gry. Proponuję przejrzeć opinie w branżowych miesięcznikach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to zanikający gatunek.

Przeczytaj bez lęku ten udostępniony wpis. Przedstawia on pokrewną problematykę, zatem z pewnością także będzie według Ciebie warty poznania.

W tym przypadku postaw na dawne przeboje - seria Syberia rozkocha ciebie piękną oprawą i trudnymi łamigłówkami, a absurdalne wypadki w Monkey Island rozbawią do płaczu. Drobna uwaga – mało która przygotówka ma tryb sieciowy. Starsze produkcja da się wyświetlić na ekranie komputera, czerpiąc z funkcji, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe są zdominowane przez dwie pozycje: saga Assasin’s Creed i Uncharted. Obie fantastyczne i dostępne na wielu konsolach.

Pamiętajcie, że gry online to nie wyłącznie te sprzedawane w sklepach. W sieci natkniesz się na całą masę gier browserowych, w które można grać wprost na Operze lub Internet Explorerze. Są tworzone za sprawą technologii, która ożywia proste animacje flash. Pośród takich niewymagających pozycji królują gry logiczne - karcianki, kółko i krzyżyk, poker.

Gdy interesuje Cię przedstawiany temat, to odsyłam tam (http://www.nyloncoffee.pl/produkcja-filmow-reklamowych), ponieważ znajdziesz tutaj wiele ciekawych zagadnień w tym temacie.

Surfując po sieci można napotkać też gry za darmo.
19/07/13, 07:04