Menu strony

Czy szelki męskie nadają się do smokingu oraz jak nosić je w mniej oficjalnych stylizacjach?

Aby podtrzymać męskie spodnie, zakłada się szelki. Jest to taki element garderoby, który posiada regulowane paski przypinane za pomocą żabek lub guzików. Na plecach paski są skrzyżowane i tworzą literę X lub Y.


Dziś takie szelki można by nabyć zarówno w wersji eleganckiej jak i mniej oficjalnej.


Takie szelki męskie mogłyby doskonale zastąpić zwykły pasek do spodni.

Zaciekawił Cię ten tekst? Wejdź zatem do kolejnego zagadnienia i czytaj bluzy z nadrukiem sklep dużo o interesujących Cię zagadnieniach.

Jednak są one bardziej wytworne niż pasek. Dziś zazwyczaj nosi się pasek, a szelki zakłada na szczególne okazje. Maklerzy giełdowi zakładają szelki w miejscu zatrudnienia. Można je nosić dzisiaj w dwóch wersjach: oficjalnej oraz na co dzień. Do stylowego garnituru szelki powinny być doskonale dopasowane do odcienia marynarki i spodni. Są one także koniecznym dodatkiem do fraku, gdyż podkreślają jego stylowy charakter. Mogłyby być one wyprodukowane z bawełny, gumy czy skóry. Na jakiekolwiek specjalne okazje, dobrze jest dobrać Szelki posiadające guziki. Przez to tak marynarka jak i spodnie od garnituru, będą prezentować się niezwykle.


witryna sklepowa


Zobacz również

Bransoletki - ich odmiany, substancje z których są wykonane i różnice pomiędzy kobiecymi, a męskimi typami

bransoletka
Biżuteria jest niewiarygodnie dobrze znana nam ludziom od wieków oraz jest w rzeczywistości już nieodłączną częścią naszego życia. Możemy tka naprawdę opowiedzieć o jej niewiarygodnie wielu jej odmianach, jednak dzisiaj skoncentrujemy się jedynie na jednej, która to mamy możliwość nosić zarówno na rękach jak również w około kostki nogi.


W przypadku codziennych stylizacji można by sobie pozwolić na więcej luzu. Na co dzień warto łączyć różne kolory. Jeżeli decydujesz się na koszulę w kratkę i czarne spodnie, dobrze jest dobrać do tego szelki w kolorze kontrastowym przykładowo brązowym. Na co dzień należy stronić od jednolitych kolorystycznych połączeń z takiego względu, że oryginalne dodatki nie będą widoczne oraz utracą swój czar. Dzisiaj szelki zakłada się nie tylko do chinosów, ale także łączy się je z bawełnianymi koszulkami oraz kamizelkami. Szelki na spotkanie z kolegami albo do pracy dobrze, aby były zapinane na żabki. Szelki z guzikami można wykorzystywać również w stylizacjach na co dzień jak i oficjalnych.


Trzeba pamiętać, aby guziki przyszyć po wewnętrznej stronie spodni. Trzeba jednak powiedzieć, że są one niedoceniane. Są znakomitym wyjściem dla panów o kształtach okrągłych. Dzięki szelkom spodnie trzymają się na swoim miejscu i nie zsuwają się z bioder.
20/01/25, 07:40