Menu strony

Kosmetyka męska – jakie są potrzeby mężczyzn.

Nie jest prawdą, że tylko panie dbają o urodę. Panowie także robią to równie często, z tego powodu na kosmetycznym rynku ukazało się dużo kosmetyków dedykowanych mężczyznom.


Skóra męska w każdym calu różni się od damskiej skóry.
artykuły


Jest to spowodowane przez hormon męski, który nazywa się testosteron. Mężczyźni posiadają twardszą i grubszą skórę, dodatkowo posiadają więcej łojowych gruczołów i bardziej bujne owłosienie na twarzy. Skóra męska wykazuje skłonności do trądziku, wykwitów i zaskórników, z tego powodu osobnicy płci męskiej powinni koniecznie stosować męskie kosmetyki. Pozytywną cechą męskiej skóry jest wysoka odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych.


Panowie powinni używać celowo dopasowanych męskie kosmetyki, ponieważ kosmetyki damskie definitywnie nie nadają się do pielęgnacji męskiej skóry. Skóra kobiet jest znacznie miększa i delikatniejsza, przez co balsamy i kremy przeznaczone dla kobiet nie będą działać na skórę męską.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej (https://pl-pl.facebook.com/13tattoopl) szczegółowych informacji odnoszących się do podnoszonego tu tematu. Z pewnością jest on niezwykle ekscytujący.

/J]

Nie bez znaczenia jest też regularne golenie brody i zarostu. Wybór właściwego sposobu golenia zarostu i brody jest niezwykle istotny. Kupienie profesjonalnej brzytwa na żyletki każdemu mężczyźnie na pewno ułatwiłoby życie.

Ciekawe fakty o tym obszarze tematycznym zdobędziesz w różnych serwisach, lecz znacząca witryna (www.svr.sklep.pl/) jest jedynie jedyna! Zweryfikuj

Dokonując wyboru brzytwa na żyletki powinno się zwrócić uwagę na markę i grubość ostrzy. Zawsze istnieje możliwość kupienia dobre i ostre nożyczki do brody, ale musimy pamiętać o tym, że brzytwa na żyletki będzie bardziej skuteczna.


Istotny jest też wybór pianki do golenia i balsamu po goleniu.
Warte polecenia są pianki do skóry wrażliwej producentów którzy są znani. Jeśli chodzi o balsamy – najlepiej jest dokonać zakupu balsam, który będzie kojąco-nawilżający. Zatem drodzy mężczyźni dbajcie o swoją urodę pielęgnując skórę twarzy.
20/11/01, 08:00