Menu strony

Jakie medykamenty zakupione w aptece można używać w ciąży?

Ciąża to niewątpliwie wyjątkowy czas w życiu praktycznie każdej dziewczyny. Zazwyczaj jest to oczywiście piękny czas, gdy czekamy na nasze wymarzone, nienarodzone jeszcze dziecko, jednak z drugiej strony zazwyczaj okres ciąży związany jest z różnego rodzaju obostrzeniami czy zakazami, których należy przestrzegać jeśli nie chce się zrobić krzywdy swojemu nienarodzonemu dziecku.
Każda z nas bez wątpliwości wie znakomicie, iż w ciąży nie może pić alkoholu, zażywać narkotyków czy palić papierosów, jednakże co z wszelkiego rodzaju lekami? Czy dla przykładu Zaax w ciąży jest zupełnie bezpieczny? Dzisiaj bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich.


pacjenci


Jak uzupełnić braki witamin?


Jeśli w ciąży brak Ci jakichś witamin, bez wątpliwości musisz szybko te braki uzupełniać. Twój ginekolog prowadzący powinien zapisać Ci odpowiednie suplementy po przeprowadzeniu potrzebnych badań, jednakże jeśli chcesz zacząć suplementować witaminy już teraz, a na razie nie masz umówionej wizyty, wówczas zdecydowanie dobra dla Ciebie będzie przykładowo Glukozamina 500 Plus. Specyfik ten uzupełnia między innymi niedobór witaminy C oraz wzmacnia stawy, co zdecydowanie jest bardzo potrzebne w ciąży.


Co robić kiedy boli?


Niestety wszelkie specyfiki mające w swoim składzie paracetamol na razie musisz odstawić na bok.

Masz zamiar rozszerzyć swą wiedzę na podobny temat? Zapraszamy zatem do przelogowania się do nowej strony. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis.

Jeżeli cierpisz na bóle stawów lub mięśni, możesz je złagodzić doraźnie, stosując na przykład maść Ethericum na bolące miejsca.
Zazwyczaj z bólem musisz po prostu sobie poradzić - lekarze zazwyczaj niechętnie dają swoim pacjentkom jakiekolwiek leki przeciwbólowe - jednakże na pewno warto trochę pocierpieć dla swojego wymarzonego dziecka.
19/03/30, 07:35