Menu strony

Obecnie audiobooki stają się bardzo popularne - jeżeli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

W współczesnych czasach dużo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są zdecydowanie bardzo alarmujące – często pokazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w ciągu roku. Jeśli już coś czytamy, zazwyczaj są to czasopisma albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam dużo do myślenia, nie są całkowicie prawdziwe. Dzisiaj wielce modne stało się czytanie książek w trochę inne formie niż tradycyjna. Wiele osób teraz na przykład używa czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób czytania książek jest znakiem współczesnych czasów.

audiobooki
Jeżeli Ty także używasz czytnika, kategorycznie najlepiej wiesz, o co chodzi. Dzięki czytnikom możemy czytać książki praktycznie wszędzie – nie da się ukryć, że na dodatek jest to nader wygodne.

Ta najnowsza publikacja została przygotowana specjalnie dla ciebie. Poznaj ją, by odkryć nowe informacje. Zachęcamy do nas!

Czytniki są lekkie i niewielkie, dlatego ich noszenie ze sobą na co dzień nie sprawia niemal żadnego kłopotu. Innym sposobem na czytanie książek jest również przykładowo ich słuchanie. Audiobooki nie są wprawdzie tak modne jak książki w formie elektronicznej, jednak bez wątpienia mają dużą grupę swoich fanów. Dużą zaletą audiobooków jest także to, że coraz więcej pozycji jest dostępnych właśnie w tej formie.

Jeżeli na przykład Twoją ulubioną pozycją jest Wiedźmin - audiobook zobacz w FonoPolis tej książki zdecydowanie będziesz w stanie odszukać niemalże w każdym sklepie. Audiobooki to również świetny sposób na czytanie książek przez osoby niewidome – nie wszyscy z nich władają językiem Braille’a, a nawet jeżeli go znają, nie zawsze lubią czytać książki w ten właśnie sposób. Dla takich osób słuchanie audiobooków to niewątpliwie jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się zarówno z klasyką książek jak i nowościami wydawniczymi. Mnóstwo księgarni oferuje na swoich witrynach internetowych możliwość nabycia audiobooków praktycznie na równi z klasycznymi wydaniami książek w formie papierowej.


Kiedy jednak nie możesz znaleźć wybranej książki na stronie ulubionej księgarni, wówczas możesz zwyczajnie poszukać jej w sieci. Jeśli na przykład wstukasz w wyszukiwarkę internetową hasło Trylogia Husycka, wtedy stanowczo uda Ci się ją znaleźć – oczywiście pod warunkiem, że wybrana książka w ogóle jest dostępna w formie audiobooka na naszym rynku wydawniczym - zobacz też .
20/11/11, 08:17