Menu strony

Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

masaż
Życie człowieka to mnóstwo chwil przełomowych. Przeważnie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako natchnienie do przemian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, gdyż rzekomo wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze wyraźnie zaznaczona, zatem spokojnie możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć oba stany i mieć z tego świetną zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć przeróżnych aspektów.

kolacja
Trzydzieste urodziny to często natchnienie do nowych decyzji: pragniemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniążków, założyć rodzinę, stać się bardziej obowiązkowi, rozpocząć żyć zdrowo.

Czy zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to idź dalej lektor do czytania książek i przeglądnij tam nowe zajmujące posty. Nie ociągaj się!

Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Uczczenie pełnych rocznic to już standard. A trzydziestka to okazja niezwykle okazjonalna. Huczna balanga, sporo znajomych i prezenty, które bywają zgryźliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni nieżonaty otrzyma gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni prawdopodobnie dostaną poradnik motywacyjny bądź skórzaną aktówkę. A wszak można atrakcyjniej. Podpowiadamy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom uciechę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

COŚ NIEZAPOMNIANEGO DLA NIEGO NA 30 URODZINY

paralotnia
Szybkie pojazdy to obiekt pożądań mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek prawdopodobnie uradowałby się ze sportowego samochodu, ale taki podarunek przewyższa predyspozycje finansowe większej części z nas. Podobnie ogromną radość sprawi jazda samochodem rajdowym. Zwłaszcza godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru albo Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza niesamowitych emocji i odczuć. Również silne przeżycia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych fanów prędkości. A gdy jazda samochodem to zbyt banalny podarunek to polecamy coś innego: lot paralotnią w tandemie.

Zobacz również

Podarunki na specjalne okazje

Jest wiele dni i okazji, przy których ludzie dają sobie prezenty. Ilość i rozmieszczenie tych dni uzależniona jest od kraju i regionu. Najczęściej wymienianymi uroczystościami w Polsce są święta Bożego Narodzenia i urodziny. Jeszcze jakiś czas temu o wiele popularniejsze było w Polsce celebrowanie imienin, aktualnie jednak się od tego odchodzi.


DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja
Co w takim razie zachwyci trzydziestolatki? Rewelacyjnym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja dla dwojga, bowiem kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i razem świętować okazje. Blask świec i przepyszne potrawy uwypuklą odświętny charakter urodzin, ale także sprawią, że kobieta poczuje się niezwykle i warta miliona dolarów. Też wyjątkowym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który zrelaksuje, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po tego rodzaju zabiegach niejedna kobieta czuje się młodo a trzydzieści lat może być jedynie powodem do dumy.
Źródło: Prezentokracja.pl
Opracowanie: B.S.
19/05/02, 07:21