Menu strony

Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo - przez to szczególnie musi dbać o swą skórę twarzy

Niejedna kobieta chce wyglądać pięknie - dlatego w szczególny sposób musi zatroszczyć się o swą skórę twarzy


Funkcjonujemy w czasach, kiedy w powietrzu unoszą się zanieczyszczenia.
woda również nie bywa przejrzyście czysta. Z tego powodu kobiety, które chcą długo wyglądać pięknie i młodo, muszą zadbać o swoją twarz i dekolt.


kosmetyki


góry


pielęgnacja twarzy krok po kroku


Jeśli po długim dniu umyjemy wieczorem cerę kosmetykiem na waciku, to od razu dostrzeżemy, że jest on niemal czarny. To zapylenie z powietrza, które osadza się na naszej twarzy, jest tego powodem. Jeśli nie zechcemy odpowiednio pielęgnować swojej cery, to wszystkie te zabójcze pyłki wnikną w głąb naszej cery. Z tego powodu będziemy wyglądać na wyczerpane i starsze, niż jesteśmy w rzeczywistości. Zatem troskliwa pielęgnacja twarzy krok po kroku to podstawa. Wszystko jest uzależnione rzecz jasna od typu naszej cery i według tego powinniśmy wybierać kosmetyki. Jednak, istnieje pewien wzór, który jest niezmienny. Przede wszystkim nie wolno nigdy kłaść się spać w make-upie. To najistotniejsze. Nieważne, jak jesteśmy zmordowane - make-up należy usunąć. Warto używać do tego płynów albo mleczek do demakijażu. Niektóre panie wolą płyn micelarny. Wszystko zależy od indywidualnych sympatii. Później należy znowu przemyć cerę żelem albo pianką, by unicestwić resztkę zanieczyszczeń. Następnie wklepujemy tonik i na koniec Krem.
Niektóre kobiety wolą na noc nałożyć na twarz nawilżającą maseczkę zamiast kremu. Twierdzą, że rano ich cera jest promienna oraz wygląda znacznie młodziej. O skórę twarzy musimy troszczyć się regularnie, gdyż inwestujemy w nasz dobry i zdrowy wygląd na lata.
19/07/20, 07:28