Menu strony

Trwały makijaż brwi jako poprawienie ich kształtu

Nie wszystkie posiadamy doskonałe rysy twarzy. Wiele z nas potrzebuje nieco czasu, aby rano zrobić make-up odpowiadający naszemu ideałowi. Dzisiejsze możności zapewniają kobietom dużo możliwości na to, by buzia wyglądała dobrze i nie musiały przeznaczać mnóstwa czasu na makijaż.


Makijaż permanentny (dodatkowe informacje) permanentny brwi to wersja tatuażu, jednakże podczas tego zabiegu wdraża się barwnik do płytszych powłok cery. Utrzymuje się on od dwóch do pięciu lat, a nie przez całe życie. Jednak najczęściej potrzebuje korekt już po dwóch, trzech latach. Im jaśniejszy pigment tym prędzej się wypłukuje. Wiele trwalsze są ciemniejsze barwniki. Oczy są niezwykle wrażliwe, a w czasie zabiegu nakłuwa się je igłą po wielokroć. Nie jest to sympatyczne, dlatego uprzednio stosuje się znieczulenie miejscowe.


makijaż permanentny brwi


Zobacz również

Najlepsze zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu

depilacja laserowa wrocław
Współczesne kobiety, zwłaszcza te w wieku średnim, niezwykle dbają o swój wygląd. W regularnych odstępach czasu chodzą do fryzjera, codziennie nakładają make up, kupują ciuchy, które eksponują ich sylwetkę.


Na stały makijaż brwi można zdecydować się, kiedy chcemy polepszyć ich postać, bądź gęstość. W takim przypadku wykorzystuje się metodę piórkową, jaka zapewnia rzeczywiste efekty. Make-up trwały cenią sportsmenki, kobiety, które wiele podróżują, alergiczki, ale również panie dotknięte chorobami nowotworowymi.


Natychmiast po zabiegu można się spodziewać opuchlizny i koloru mocniejszego aniżeli zamierzałyśmy.

Czy pewien komentarz z strony zachęcił Cię do pozostawienia swej oceny? Niezmiernie nam przyjemnie. W takim razie nie czekaj i napisz coś!

Opuchnięcie przemija całkiem szybko, a barwnik złuszcza się przez około tydzień. Makijaż staje się o wiele jaśniejszy. Po około trzech tygodniach, kiedy skóra już zregeneruje się, niezbędne jest uzupełnienie - piękny makijaż permanentny brwi.


Trwa ono już znacznie krócej, zapełnia się tylko te punkty, gdzie pigmentu jest za mało. Po zabiegu przez kilka dni unikamy opalania, basenu, sauny. Prawidłowo dopasowany i zrealizowany makijaż stały wygląda nadzwyczaj naturalnie.
19/09/02, 10:16