Menu strony

Co zrobić z niechcianymi odciskami

Każdy chciałby mieć ładne stopy jak z reklamy. Jednak nie każdy z nas jest w stanie sam o nie zadbać. Wiadomo,że staramy się bardzo, ale nieprawidłowo dopasowane buty często sprawiają, że i tak nasze stopy nie prezentują się tak jak nam się marzy. Nie wystarczy pumeks i kremy do stóp, musimy iść do kosmetyczki. Usuwanie modzeli w salonie daje totalną pewność, że osiągniemy wymarzony efekt. To znaczy nasze stopy będą gładkie i piękne. Powinniśmy, więc rozejrzeć się, kto w naszej okolicy oferuje usuwanie modzeli i różnego typu zrogowaceń na stopach.
Brzydkie stopy sprawiają dużo problemów

stopy
Zimą i jesienią zapominamy o naszych stopach. Bywa, że w związku z tym powstają nam różne zrogowacenia, których później chcielibyśmy się pozbyć, zwłaszcza, gdy przychodzi wiosna i lato. Jednak nie jest to takie proste. Nie uda nam się w tydzień sprawić, żeby nasze stopy wyglądały wspaniale. Jeżeli będziemy używać pumeksu i moczyć nogi, to nie damy rady uzyskać wspaniałego efektu. Tak, więc jeśli zależy nam na szybkim doprowadzeniu naszych stóp do porządku, to musimy znaleźć gabinet, który oferuje usuwanie modzeli. Już pierwszy zabieg zrobi różnicę. Choć bywa, że musimy zgłosić się do salonu jeszcze raz, ale to zabiegi, na które można wydać pieniądze. Dzięki nim nasze stopy zaczną wyglądać pięknie (usuwanie zrogowaciałego naskórka).

Dodatkowo, gdy już mamy stopy doprowadzone do porządku to prościej samemu o nie dbać. Ciężko samodzielnie pozbyć się modzeli, ale gdy już ich nie ma, to chętniej dbamy o nasze stopy. Co ważne w gabinecie, w którym usuną nam modzele dowiemy się, jak pielęgnować stopy, żeby za każdym razem wyglądały zniewalająco. Musimy pamiętać, że piękne ciało to łączenie wszystkich jego elementów. Nie można dbać tylko o to, co jest najczęściej widoczne. Najistotniejsze, to umieć dbać o siebie w całości.

To sprawi, że zaczniemy czuć się fantastycznie w swojej skórze. I co istotne nie będziemy czuć ani fizycznego ani psychicznego dyskomfortu z powodu jakichkolwiek odstępstw od ogólnie pojętego ideału. Można, by nawet zaryzykować tezę, że jeśli mamy piękne stopy, to na sto procent mamy zadbane ciało. Wracając jednak do sytuacji, gdy mamy modzele, musimy nie zapominać o tym, że jeżeli nie zmienimy części par butów na nowe, to modzele powrócą. Jeśli, więc po chodzeniu w któryś szpilkach czujemy już po kilku godzinach, że skóra stóp w niektórych miejscach robi się twardsza najlepiej zrezygnować z tych butów.
18/09/07, 07:19