Menu strony

Odpowiedni ubiór jest bardzo ważny

Rozważałaś kiedyś, jak doniosłą funkcję dla ludzi pełnią elementy ubioru? Mawia się, że to nie ciuch zdobi człowieka, lecz tak naprawdę to bzdura. Inni ludzie oceniają nas – osobowość, zamożność, status –poprzez to, co mamy na sobie. Właściwy dobór ciuchów jest superważny, istnieją w istocie utrwalone normy. I tak na przykład do kościoła nie należy wkraczać w krótkim rękawku, a za to przychodzenie w garniturze na imprezę w akademiku jest słabym pomysłem. Na prywatkę świetnie będą pasować swetry Campus. Przykładów takich utartych norm jest mnóstwo. Warto pamiętać, że tworzyły się one przez dziesiątki lat i czasami się zmieniają. Na spotkanie biznesowe dziś wypada wsunąć buty męskie Zara, a nie wygodne trampki. Możliwe, że w przyszłości na takich oficjalnych eventach będzie się widywać mniej eleganckie buty

Spójrzmy na to, co każdy człowiek nosi pod ubraniem. Mimo że bielizna to intymna sprawa, posiada ona istotną funkcję w kontaktach społecznych, a bardziej dokładnie w związkach romantycznych. Każda pani powinna zdawać sobie sprawę, że gdy do sypialni wkrada się nuda, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Tak jest, nie należy czekać na gwiazdkę z nieba, trzeba na nowo uwieść chłopaka, żeby ten przypomniał sobie, jak silnie pożąda swoją panią. W tym wypadku trzeba iść do sklepu z ponętną bielizną i nabyć komplet, który sprawi, że płomień namiętności zapłonie na nowo. Świetnym pomysłem staje się seksowna bielizna Zara.

Jeżeli nie stać cię na zakup bielizny tej renomowanej firmy z półwyspu iberyjskiego, wybierz tańszą opcję. Bielizna nocna H&M także prezentuje się cudownie, a kosztuje sporo mniej.

A rozważałaś kiedyś, jaka będzie moda w XXII wieku? Wielu specjalistów, nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Czy nasi potomkowie zdecydują się na chłodną funkcjonalność i będą zakładać stroje rodem z seriali sf? bielizna (dalej)


Zobacz również

Bielizna dla każdego

Wybór odpowiedniej bielizny dla osób w każdej płci i wieku nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą. W natłoku firm zajmujących się takiego typu działalnością łatwo się pogubić. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wybraniem się na zakupy będzie zapoznanie się z nowymi trendami w modzie erotycznej. Bielizna intymna czy normalna niespecjalnie atrakcyjna halka?
Opracowanie: Rufus
20/02/02, 07:10