Menu strony

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

Bolestraszyce to mała wieś położona niedaleko Przemyśla.Z uwagi na pełną uroku lokalizację jest wyśmienITą destynacją dla turystów. Także znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wycieczek miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach będzie doskonałym rozwiązaniem także dla osób chcących pozwiedzać okoliczne miejscowości.
Lokalizacja ta fantastycznie sprawdza się jako baza wypadowa.


Bez wątpienia godna uwagi http://mojekonferencje.pl/przemysl/villa-bolestraszycegwiazdkowy hotel posiadający bardzo bogatą ofertę. Oprócz tradycyjnych usług noclegowych, kompleks ten świadczy usługi z zakresu: organizacji wesel, wszelkiego typu bankietów i konferencji biznesowych. Hotel oferuje dodatkowo różnego rodzaju atrakcyjne pakiety okazjonalne: np. na majówkę, rodzinne wakacje lub z okazji rocznicy ślubu. Gustownie urządzone wnętrze, w połączeniu ze świetnie opracowanym menu gwarantują wyśmienitą zabawę nawet najbardziej wymagającym gościom.


Jeżeli podejmiemy decyzję o skorzystaniu z oferty wspomnianego hotelu, z pewnością okaże się on znakomitą bazę wypadową do licznych sąsiadujących miejscowości. Atrakcje położone w niedalekiej odległości od Bolestraszyc, to poza samym arboretum także: fort XIII San Rideau, pałac w Łańcucie, zamek w Krasiczynie, sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, jak również zabytkowe miasta takie jak Przemyśl, czy położony w trochę większej odległości Sanok. Region Podkarpacia jest niezwykle bogaty w liczne zabytki oraz zespoły krajobrazowe, które są bezsprzecznie chlubą południowo-wchodniej Polski.


zegarmistrz


Rezerwacja noclegu w Villi Bolestraszyce jest banalnie prosta. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ‘villa bolestraszyce’, a otrzymamy przekierowania zarówno do specjalnej platformy umożliwiającej bukowanie, jak również bezpośrednio do strony Internetowej hotelu, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje kontaktowe. Warto oczywiście zrobić rezerwację z wyprzedzeniem, zwłaszcza w napiętych okresach, jakimi są wszelkiego rodzaju długie weekendy czy miesiące wakacyjne.
Tych, którzy pragną odwiedzić Bolestraszyce nie brakuje, dlatego nie ma czasu do stracenia! Wystarczy wejść na stronę internetową hotelu lub zadzwonić, i zaplanować weekend lub przyjęcie okolicznościowe swoich marzeń. Teren, na którym położona jest Villa Bolestraszyca bez wątpienia stanowi znakomitą destynację na kilkudniową wycieczkę, podczas której z pewnością natkniemy się na wiele atrakcji!
19/11/08, 07:27