Menu strony

Jakiego rodzaju buty muszą wybrać kobiety, które w najbliższym tygodniu zamierzają rozpocząć naukę gry w tenisa

Uprawianie sportów staje się coraz bardziej popularne: kapitaliści inwestują w zakup karnetów na basen, a panie po siedemdziesiątce z wielką ochotą wychodzą chociażby na spacer do parku. Dla niektórych mężczyzn czynne uprawianie sportów bywa nieodłączną częścią codziennego życia i wspaniałą życiową pasją. W żadnym razie nie trzeba być zawodowcem, aby czerpać satysfakcję z pływania czy jeżdżenia na łyżwach. Tymczasem o dużo bardziej potrzebny jest profesjonalny ekwipunek, a nawet odpowiednie obuwie - w końcu na wysokogórską wspinaczkę trudno byłoby wyruszać w zwyczajnych adidasach.
Gra w tenisa z pewnością bywa bardzo emocjonująca i to nie tylko podczas transmisji meczy - część pań i facetów woli ująć w dłoń rakietę i udać się na kort. Obecnie można bez jakichkolwiek trudności skorzystać z usług licznych obiektów sportowych, a wielki pasjonat wybuduje sobie prywatny kort obok domu. Żeby gra była źródłem satysfakcji, to niezbędny będzie zakup specjalnego obuwia - poznaj ofertę Novasport. Na szczęście internetowe oraz stacjonarne hurtownie są bardzo dobrze wyposażone, więc wystarczy zaoszczędzić kilkaset złotych i wybrać najwłaściwszy model.

tenis
Buty tenisowe damskie, bądź modele zaprojektowane z myślą o mężczyznach, świetnie sprawdzą się w czasie regularnych treningów. Jeśli chodzi o buty sportowe, to producenci stawiają nade wszystko na funkcjonalizm, podobnie zresztą jak i sportowcy. Produkt dobry jakościowo zapewnia graczowi nie tylko wygodę, lecz także poczucie bezpieczeństwa - w najzwyklejszych trampkach można z łatwością skręcić kostkę - sprawdź więcej . Tymczasem buty tenisowe męskie czy damskie są odpowiednio wyprofilowane, a poza tym wyróżnia je stabilność i bardzo dobra przyczepność do powierzchni każdego kortu.


Zobacz również

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Daniela Hantuchová, tenisistka
Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.


Nie jest tajemnicą fakt, że kobiety dbają o własny wygląd niezależnie od sytuacji, więc i każda tenisistka amatorka chce ładnie wyglądać także i na korcie. A pamiętajmy, że buty tenisowe damskie są obowiązkowym elementem stroju sportsmenki. Takie obuwie bywa estetycznie wykonane, a kolory są wybierane tak, aby potem buty idealnie komponowały się z pozostałą garderobą. Reasumując musimy koniecznie dorzucić, że w przypadku butów do uprawiania sportów równie istotna jak wygoda lub elegancja, jest i higiena. Stąd obuwie markowe ma antybakteryjne wkładki, jak również doskonale odprowadza wilgoć.
18/01/18, 12:50