Menu strony

Buty tenisowe męskie, obuwie tenisowe damskie

Tenis jest praktykowany na wszystkich kontynentach przez osoby w każdym wieku. W obecnych czasach coraz to więcej osób stara się wieść zdrowy i sportowy tryb życia. Moda na szczupłą figurę, a przy okazji znakomita radość na korcie, ciągnie do tenisa coraz więcej kobiet.
Dobór butów i ubrania jest sprawą osobistą, jaka na ogół zależy od sumy jaką jesteśmy w stanie wydać. Dobór butów do gry w tenisa jest tak samo istotny, jak dobór rakiety.
Należy wyselekcjonować obuwie, jakie umożliwia trwałe oparcie stopom, jest komfortowe, miękkie, również lekkie. Buty tenisowe damskie muszą być prawidłowo dostosowane do stopy. Ważne jest także, żeby zapewniały silne oparcie w kostce, gdyż w trakcie gry powstają duże obciążenia w tym obszarze. Przy doborze obuwia istotne jest na jakiej powierzchni będziemy grać, gdyż różne jej wersje potrzebują wyboru stosownego gatunku podeszew. Na korty ziemne i asfaltowe wskazane są buty o podeszwie antypoślizgowej i wytrzymałej na ścieranie - czytaj więcej . Na korty trawiaste najbardziej odpowiednie będą buty z podeszwą z protektorami. Jeśli gramy na hali przeważnie wymagane jest obuwie z gładką podeszwą. Jeśli gra się w tenisa często, warto wyposażyć się w dwie pary butów. W razie potrzeby jedne mogą się przewietrzyć, czy też wyschnąć. Być może druga para przyda się także do gry na odmiennych powierzchniach.
trampki


Zobacz również

Propozycje modowe na lato

sukienka
Moda jest zmienna w każdym sezonie, jednak nieustannie w trendach zostają uniwersalne i ponadczasowe klasyki. Nie jest więc jedynym wyjściem to, że co sezon kupimy inne ubrania. W sklepach napotkamy wiele propozycji i wiele modeli, wśród których wyróżniają się buty męskie 40. Nie ma żadnego problemu, by w tym rozmiarze wybrać dla siebie dobry model obuwia. Posłuży przez mnóstwo lat, przez wzgląd na niezwykłość i dokładność wykonania.


Z czasem obuwie ulega zniszczeniu, a bieżnik na podeszwie ściera się. Należy w właściwym czasie pamiętać o wymianie obuwia na nowe. Kupując ubranie (sprawdź to) trzeba pamiętać, że ma on być przede wszystkim komfortowy i zbudowany z właściwego surowca - kupuj obuwie np. na stronie Novasport. Tradycyjnie strój tenisisty winien być biały. Jednakże organizatorzy konkursów w większości odchodzą od owej normy. Kostium męski tworzy się z koszulki z kołnierzykiem, albo bez, oraz z szortów, których długość się zmienia. Podczas gry zawodnik powinien posiadać odpowiednie buty tenisowe męskie.


Strój damski to bluzka z kołnierzem lub bez, szorty, bądź spódnica, albo sukienka do tenisa.

Na tej stronie jest sporo rzeczowych wiadomości, ale koniecznie sprawdź także inne szczegółowe informacje szydełka aluminiowe. One również są bez wątpienia warte uwagi.

Teraz coraz to więcej zawodniczek w gorące dni preferuje grę w sukience.
W słoneczne dni niezwykle pożądana jest czapka, albo daszek, które chronią głowę przed przegrzaniem i upraszcza granie pod słońce.
20/11/19, 10:55