Menu strony

Dowiedz się jakie kolory są trendy w tym sezonie. Stylista pomoże Ci wybrać za pomocą analizy kolorystycznej.

Nowoczesna, świadoma siebie kobieta świetnie wie, co jest modne, ale nie podąża ślepo za modą. Nie dobiera ciuchów w przypadkowy sposób. Zarówno ciuchy, biżuterię, jak i okrycia wierzchnie, gromadzi w rozsądny sposób. Z oferty rynkowej wybiera te ubrania, w których wygląda najlepiej. Powinny one nie tylko podkreślać jej urodę oraz odzwierciedlać osobowość, ale również podkreślać jej status społeczny lub zajmowane stanowisko.


Jak ubrać się modnie?

Po pierwsze warto się udać do stylisty mody, aby wspólnie zastanowić się z nim w którym kolorze wygląda się najlepiej. W tym roku styliści zgodnie mówią, że moda obfituje w kolory. Na wybiegach oraz ulicach króluje kolor żółty, pomarańczowy, czerwony i fioletowy, nadal bardzo modnym kolorem jest turkus. Pragnąc wyglądać nowocześnie i atrakcyjnie należy wybrać jeden spośród nich. Po drugie, aby nowo kupione stroje pasowały do temperamentu osoby kupującej i pozostałej garderoby powinno zapoznać się z bogatą ofertą dostępną na rynku.
Modne kolory garsonek
W tym celu wskazane jest przejrzenie parę gazet z poradami stylistów dotyczącymi gustownego doboru odzieży i poprosić o pomoc kompetentną obsługę sklepu. Po trzecie: z oferty proponowanej na rynku warto wybrać takie stroje, które idealnie pasują do sylwetki, maskują wady figury oraz zapewniają komfort.

Ciekawe wywiady ze stylistami: |">|">

Moda mówi:Postaw na turkus

Turkus to idealny kolor zwłaszcza dla tych pań, które chciałyby wzbudzać pozytywne emocje. Rozwesela, dodaje energii, kojarzy się z latem i morską wodą. W sklepach zobaczyć można ubrania w różnych odcieniach turkusa, od bardzo mocnego - soczystego, do przygaszonego, wpadającego w szarość. Jednak zanim postawisz na turkus i pójdziesz za głosem tłumu spotkaj ze stylistą, który przeprowadzi analizę kolorystyczną Twojej twarzy. Tego typu analiza pozwoli idealnie dobrać kolor ubrań do Twojej karnacji. Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę stylista - (szczegóły w podanym źródle) plus nazwę miasta z którego jesteś np. stylista z Warszaw.

Zaciekawił Cię opisywany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy materiał, który niewątpliwie bardzo Cię zafascynuje. Zobacz!

To pozwoli Ci znaleźć doświadczonych stylistów, którzy na pewno Ci pomogą.


Bez względu na natężenie koloru, turkusowe sukienki (oferta tu, spodnie, buty i torebki cieszą się dużą popularnością kupujących, są dobre gatunkowo, uwzględniają style w modzie, łatwo dobrać do nich biżuterię, akcesoria. Wierzchnie okrycia takie jak płaszcze, żakiety i marynarki są najbardziej odpowiednim wykończeniem ubioru współczesnej kobiety - nadają stylizacji charakteru.
20/01/07, 07:28