Menu strony

Metody poprawy kształtu twarzy z wykorzystaniem kosmetycznych tricków.

Dużo przedstawicielek płci pięknej jest zdania, że kształt ich twarzy jest wysoce niezadowalająca. Jedne z nich decyduje się skorzystać z usług kosmetyczki, natomiast reszta skorzysta z pomocy chirurga plastycznego.


W tym artykule położymy nacisk na bardziej naturalne metody naprawienia wyglądu twarzy.


zmiana pieluchy


obrazek - wakacje


Przykładowo poprawa owalu twarzy może wymagać inwazyjnych zabiegów, choć w wykazie opcji korekty twarzy najprawdopodobniej odnajdziemy także mniej inwazyjne metody. Metoda polegająca na modelowaniu przynależy do propozycji mniej agresywnych i polega na odpowiednim skorzystaniu z kosmetyków do makijażu.


Jeśli na przykład masz okrągłą buzię należałoby abyś trochę optycznie ją wydłużyła. Celem uzyskania takiego efektu należy nałożyć podkład w ciemnym brązowym kolorze na boki buzi. Ten zabieg spowoduje, że buzia będzie się wydawała trochę szczuplejszej. Ten efekt można zintensyfikować nakładając w środkowej części czoła i brody jaśniejszy podkład. Zabieg ten ma wpływ także na podniesienie owalu twarzy.


kobiety, które mają buzię o kształcie trójkąta celem ukrycia nader ostrych kształtów powinny nanosić małą ilość ciemnego fluidu na brodę. W celu wizualnego zmniejszenia czoła należy nanieść fluid w ciemniejszych kolorach w obszarze skroni. Ten efekt też można podkreślić rozcierając jasny fluid na żuchwie.


Zobacz również

Czy chirurgia typu onkologicznego jest odpowiednią pomocą dla osób, które nie mogą pogodzić się ze zmianami wyglądu własnego ciała po walce z rakiem?

migawka - skóra
Osoby cierpiące przez nowotwór przeżywają nie tylko ogromny stres i żal, ale również muszą zmierzyć się z różnymi innymi emocjami, jakie towarzyszą w przypadku tego typu ciężkich przeżyć.


Została jeszcze tylko prostokątna twarz, która potrzebuje lekkiego zaokrąglenia poprzez zamaskowanie kantów.


Ten efekt uzyskamy nanosząc niezbyt jasny fluid >> dużo informacji lokikoki.pl na część żuchwy umieszczony pod uszami. Ten zabieg sprawi, że broda w twarzy prostokątnej ulegnie wydłużeniu. Wzmocnienie tego efektu osiągniemy nakładając ciemny fluid też na skroniach.
18/10/07, 07:20