Menu strony

Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy uporać się z przychodzącą ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt ciepłe rzeczy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Zanim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego koszulki (zobacz koszulki z nadrukiem online) z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale zwiewnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Zobacz również

Damskie ubrania na zimę - w jaki sposób ciepło się ubrać?

moda damska
Nieubłaganie zbliżają się zimowe tygodnie. Synoptycy wróżą, że czekają nas bardzo niskie temperatury i spore opady śniegu. To sprawia, że najwyższy czas, by wybrać się do sklepu.Z pewnością podstawowym wyborem dla kobiety jest cieplutki płaszcz zimowy.


Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na wkładanie płaszczy mamy tak w rzeczywistości jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych ubrań w najbliższym czasie w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie bójmy się, miłe panie i już przyszykujmy portfele, aby w nadchodzącym czasie glamour.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z dawnych lat. Przeszukajmy, więc komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy w nich znaleźć i wykorzystać do dzisiejszych trendów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie różne odcienie zieleni dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych odcieni takie praktycznie nie występują.

Jeżeli po przeanalizowaniu publikowanego artykułu będziesz chciał zgłębić dane na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) niesłychanie Ci pomoże - chodź i zobacz!

Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać do woli. Ciuchy których znakiem rozpoznawczym są rzucające się w oczy guziki i szeroki pas uwidaczniający zgrabną figurę, znów pojawią się w naszych miastach.

Tkaniny, z których zrobione będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria, które w tym roku uczynią z Ciebie boginię.
20/07/05, 07:16