Menu strony

Jakiego rodzaju sukienka na wesele?

Właśnie minął sezon komunijny, a przed nami okres ślubny. Wiosna i lato to cudowne pory roku, wszędzie tyle zieleni, kwiecia i słoneczka. Nic dziwnego, że to właśnie w tych miesiącach zazwyczaj urządzamy wesela. Mamy także nadzieję na przepiękną aurę. Co raz częściej bowiem urządza się przyjęcia weselne w ogrodzie. Ten amerykański trend sprawdza się u nas bardzo dobrze.


Z pewnością nie raz zostaniemy zaproszone na jakiś ślub. I wtedy zjawia się klasyczny problem: w co się ubrać? Jak zwykle, sterczymy przed wypełnioną po brzegi garderobą i z przerażeniem orientujemy się, że nie mamy w co się ubrać. Ślub to wyjątkowa uroczystość i nasz strój musi być odpowiedni. Należy pamiętać, by w urzędzie lub kościele nie eksponować za bardzo swoich wdzięków.
modna sukienka
To nie miejsce na pokaz mody. Ramiona zawsze można pokazać na weselu, dlatego planując sukienkę na wesele, weźmy pod uwagę także pasujące okrycie.
Choć w czasie takiej imprezy pierwsze skrzypce będzie z pewnością grała panna młoda, my również chcemy wyglądać pięknie. Są dwa nieodpowiednie kolory na podobnych imprezach. Nie ubierajmy białej sukienki. To dzień panny młodej i to ona powinna stać się jego najjaśniejszą gwiazdą. Zapomnijmy również o czarnej sukience. To na pewno nieodpowiedni kolor na taką uroczystość.

Kreacji w sklepach jest mnóstwo. Rzecz w tym, by wybrać model odpowiedni do naszej sylwetki.
sukienka
Jeśli jesteśmy szczuplutkie i nie mamy zarysowanych bioder to na pewno może pomóc nam sukienka z baskinką. Ta urocza falbanka w magiczny sposób wyczaruje nam tę część ciała. Modne sukienki z krótkim rękawem z baskinką czynią, że nawet typowe chłopczyce dostają kobiecych kształtów. Natomiast, jeśli pragniemy schować zbyt obfite biodra i uda, to doskonałe dla nas okażą się kreacje rozszerzane.
Zwykle są one obcisłe w pasie, dzięki czemu doskonale uwydatniają nam wcięcie w talii. Wybierajmy takie, które mają duży dekolt, który odwróci uwagę od szerokiego dołu i nasza sylwetka odzyska właściwe proporcje. Dla wyższych dziewczyn idealne będą długie, zwiewne suknie. Nadal modne są pastele, ale możemy poeksperymentować z bardziej soczystymi odcieniami.
19/03/25, 14:04