Menu strony

Jak świadomie kształtować swój wizerunek

Jeżeli w naszym życiu nastał taki czas, w którym doszliśmy do wniosku, że nie chcemy dłużej ubierać się tak jak dotychczas, to może oznaczać, że doszliśmy do nowego poziomu świadomości w zakresie własnego wizerunku i jego roli jaką pełni w naszym życiu. Rzecz jasna, nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dobrze dobrany strój to klucz do tego, aby dobrze się czuć. We współczesnym świecie nacisk na to, by wyglądać ciekawie stale wzrasta, a my wszyscy z wolna zaczynamy oswajać się z myślą, że moda to nie jedynie hasło z czasopism dla pań, ale w istocie wszystko to, co zauważamy na ulicach i we własnych szafach.


moda
Jeśli i do nas dotrze fakt, iż własnym ubiorem wyrażamy siebie, to zapewne sami odpowiemy sobie z automatu na pytanie, czy to co wyrażamy można zaliczyć do kategorii pozytywnych, czy jednak negatywnych. Oswojenie się z podstawową wiedzą na temat tego, jak winniśmy się ubierać, czego unikać, a co kupować, pomoże nam świadomie kształtować swój wizerunek. To natomiast korzystanie będzie oddziaływało na nasze otoczenie i w mig zorientujemy się, że buty sportowe dla dzieci kupujemy z większą uwagą niż kiedyś, a bluzki bez rękawów, których kiedyś nie cierpieliśmy, zaczynają być dla nas bardziej sensowną alternatywą w stosunku do klasycznych opcji - ceneo.pl/Bluzki_damskie/Rodzaj:Bez_rekawow.htm.

na lepsze rezultaty możemy liczyć. Prawdą jest, że ludzie, których najtrudniej przekonać do tego, by otworzyli się na modę i wypróbowali czegoś szalonego, przeważnie po prostu obawiają się, iż się wygłupią. Prawda jest natomiast taka, że na naszych ulicach wciąż brakuje ekscentryzmu miast, takich jak Rzym, Barcelona czy Nowy Jork. Jeśli sami częściej nie będziemy przełamywać stereotypów na temat ubierania się, to z pewnością nie zmienimy w zakresie mody nic i będzie tak, jak było, czyli nudno.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy atrakcyjne posty - najedź na link do serwisu (www.bigotka.pl/sukienki-w-kropki).Pamiętajmy zatem, że moda to sposób na wyrażanie siebie, ale również zabawa! Łącząc spódniczki rozkloszowane z prostymi bezrękawnikami i kaloszami możemy uzyskać bardziej osobliwy efekt, niż przez zakładanie tej samej co zawsze ołówkowej spódnicy i białej biurowej bluzki. Modne sukienki, ciekawe buty, kolorowe torebki już na nas czekają i nie trzeba być bogaczem, by móc sobie na nie pozwolić - dzięki ceneo.pl. Jeśli umiemy kupować z głową, to nawet za niewielkie pieniądze będziemy się prezentować wyjątkowo atrakcyjnie.
21/01/03, 00:00