Menu strony

Efektowne kartki na wszystkie chwile

Kultura tworzenia i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma długą tradycję. Wciąż dla wielu osób jest to cenny obyczaj. Każdy, kto je chce wysyłać, powinien pamiętać, że zaproszenia ślubne posiadają ścisłą kompozycję i styl. Zasady ich pisania można poznać w internecie, trzeba wiedzieć, że ich uwzględnianie jest mile widziane.

Obecnie generalnie wszyscy przesyłają sobie miłe słowa, używając smartfonów bądź maili. Kartki imieninowe to domena dziadków, niestety. Świetną sprawą byłoby reaktywowanie tego obyczaju – zdaje się, że klasyczne kartki imieninowe mają duszę, w odróżnieniu od zimnych esemesów.

Prezent ślubny
Kartki na wszelakie wydarzenia i zaproszenia ślubne warto wykonać samodzielnie. To oznacza, że będą one wyjątkowe, a obdarowani poczują spore zaangażowanie włożone w ich zrobienie. Jednakże jest to wyzwanie dla osób, które odznaczają się zdolnością do prac plastycznych. To bezdyskusyjne, że nie każdy może stworzyć ładne zaproszenie ślubne. Takie osoby mogą przejść się do sklepu z różnościami i zakupić identyczne zaproszenia ślubne bądź kartki imieninowe. Na półkach można zobaczyć szerokie bogactwo różnego typu projektów. Jednakże takie rozwiązanie wykazuje wadę – takie kartki imieninowe nie są ani wyjątkowe, bo każdy może pójść do sklepu i je zamówić.

Zobacz również

Przyciągnij wiosnę wielobarwnością

Kobieta w czerwonej sukience
Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi także nie rozpieszczają dlatego postanowiłyśmy przyciągnąć ją barwą. Jeżeli tak jak my spragniona jesteś kolorów w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie sklepy wokół ciebie, i już teraz wrzuć na siebie coś barwnego. Oto parę naszych rad.


Wsparciem okazują się ludzie, którzy zajmują się tworzeniem artystycznym. Jeśli wybierzesz się w góry albo w inne tereny, które słyną z wspaniałej lokalnej historii wytwórczej, na pewno odszukasz tam sporo miejsc, w których zręczni artyści wykonują kartki imieninowe albo zaproszenia ślubne w wyjątkowym stylu. O ile nie planujesz takiej wyprawy, z pewnością w cyberprzestrzeni odnajdziesz wiele serwisów online, na których można zamówić papiernicze artykuły. Należy wiedzieć, że zamówienie ręcznie robionych kartek bez wątpienia będzie o wiele droższe niż kupno gotowych kartek w sklepie. Jednak musimy zdecydowanie zaznaczyć, że każda wydana na ten cel złotówka będzie tego warta.
19/06/11, 07:03