Menu strony

Importer torebek

Chyba już wszyscy wiedzą – torebki damskie nie mają dna. Nieistotne workowe, czy małe, jak również torebki damskie listonoszki, można w nich zmieścić niemal wszystko. I je również da się poupychać w całym domu, dlatego – nigdy dość torebek! Szczególnie teraz, kiedy na porządku dziennym jest hurtownia torebek czy sklep internetowy, gdzie można je kupić po korzystnej cenie bez tracenia czasu.

Torebek nigdy dość
torebka turkusowa

Koniecznością jest mieć kilka zupełnie różnych torebek, aby móc dopasować je odpowiednio do sytuacji. kopertówki nadadzą się doskonale na nocnych imprezach, „worki” Bestini przydadzą się głównie studentkom, które potrzebują upchać w nich dużo książek i notatek. „Listonoszki” z kolei świetnie wpisują się w , dzięki czemu zawsze będą na czasie i nigdy nie będą uznane za nietrendy. Duży wybór listonoszek oferuje nowa kolekcja - torebki David Jones. Dzięki ich stonowanym kolorom (biele, beże, brązy, czernie) będą idealne niemal do każdego rodzaju i koloru stroju. Na formalne spotkania bezpiecznie jest zdecydować się na aktówki, w których przewidziane jest miejsce na dokumenty itd. Można też nie zważać na sytuację i zdecydować się na efektowność. Odważne aplikacje w postaci kwiatków, czy nadruków to znaki charakterystyczne torebek producenta Castella.

Torby dla panów

Chociaż mogłoby się wydawać, że torebki to temat, który odnosi się wyłącznie kobiet. Naprawdę mężczyźni także mają w czym wybierać. Co prawda ci, którzy nie są zobligowani obowiązkami firmowymi do ich noszenia, wolą raczej wrzucać swoje rzeczy do plecaka.

Czy wiesz, że łatwo możesz powiększyć zakres swojej wiedzy związanej z przedstawianym tematem? Po prostu kliknij ten link i zobacz tekst!

Pora jednak na innowacyjne podejście panów do noszenia toreb i zachęcić ich do mniej szkolnego, a bardziej ”dorosłego” stylu. Bogata propozycja aktówek i toreb na ramię na pewno pozwoli każdemu z nich odnaleźć coś pasującego dla siebie. Aktówki męskie to rozwiązanie dla zabieganych, pracujących mężczyzn.
Źródło: Torebki Damskie
19/11/08, 07:08