Menu strony

Co czyni dżentelmena wytwornym

Istnieje powszechne mniemanie, iż trudno w obecnych czasach natknąć się na naprawdę szykownego mężczyznę. Pozwolę sobie nie zgodzić z tą tezą. Eleganckiego mężczyznę całkiem łatwo spotkać, acz kanon elegancji odmienił się troszkę w ciągu ostatnich lat (chociaż rzecz jasna dawne wzory nie odeszły całkiem w niepamięć).
Obuwie męskie
Współczesna moda męska próbuje bowiem znaleźć równowagę pomiędzy tradycyjną prezencją a dążeniami nowoczesnych osób do jak największej wygody. Trudno przyznać by smoking czy klasyczny gajer w każdej sytuacji był najbardziej wygodnym ubraniem, z tej przyczyny dopuszczone są także ubrania nieco mniej formalne. Współcześnie, by być wytwornym dżentelmenem, wystarczy należycie dobrany do spodni i koszuli sweter. Można spostrzec, iż pewne elementy z przeszłości zyskują obecnie nową oprawę. Tak się dzieje na przykład z muchą - możemy ją już nosić do pulowera.

Jedno wszak nie odmieniło się od lat, to jest znaczenie jakie dla eleganckiego wyglądu miało i ma nadal obuwie. To właśnie tenże detal najlepiej znamionuje gust oraz elegancję mężczyzny. Jak mawiał mój dziadzio - "wytwornego dżentelmena można rozpoznać po tym, jakie oraz czy schludne buty nosi, chociażby - poza butami - wyglądał na obwiesia". Na szczęście dla dzisiejszego mężczyzny całkiem łatwo dziś wyszukać stosowne obuwie na każdą sposobność. Wybór mamy naprawdę duży.

Zaintrygował Cię ów artykuł? Kliknij w poniższy link i tam jest kolejna strona (http://www.weddingalchemy.pl/) z następnymi wiadomościami na wybrany temat.Do wizytowego garnituru w którym zazwyczaj idziemy na imieniny do cioci możemy włożyć buty Badura. Krajowy wytwórca proponuje bardzo szykowne buciki ze skóry, jakie na pewno zadowolą nawet najbardziej wybrednego modnego pana. Producent ten stosuje najwyższej jakości materiały do wyprodukowania tych eleganckich butów. Te i inne marki można znaleźć tu: strona www.


Zobacz również

Renomowane oraz promowane marki obuwia damskiego oraz męskiego

Buty Adidas
Kupując obuwie bardzo często zwracamy uwagę przede wszystkim na markę. W branży obuwniczej odnajdziemy obecnie sporo fabrykantów obuwia damskiego i męskiego, aczkolwiek jedne marki są bardziej polecane, inne mniej. Pomimo tego, że dobre buty kosztują nierzadko sporo więcej, to koszt ten bezsprzecznie jest bardziej zyskowny.

Buty męskie
Sklep wyprzedający buty Badura podpowie nam też w jaki sposób dbać o nie, by nam jak najdłużej służyły. Wzory które są proponowane przez krajowych wytwórców nie ustępują znanym wytwórcom z zagranicy, jednak nie ma przeszkód żeby w dobrym sklepie sprzedającym buty kupić buty Caterpillar lub buty Crocs. Nawet jeślibyśmy nie odnaleźli odpowiadających nam butów, zawsze możemy w internecie spotkać inne marki które z pewnością nas zadowolą, wystarczy na przykład wpisać w przeglądarkę hasło: buty Clarks, a w znanych portalach aukcyjnych znajdzie się coś odpowiedniego. Więcej można zobaczyć tu: męskie buty clarks na ceneo.
20/03/16, 07:51