Menu strony

Modne espadryle na lato

Początki historii tej hiszpańskiej marki sięgają 1776 roku, w którym urodził się twórca pierwszych espadrylów - Rafael Castañer. Jego rzemieślniczy i rodzinny warsztat, z czasem ewoluował w znaczącą firmę, którą jest nam znana po dziś dzień.

Lata siedemdziesiąte były dla firmy przełomowe. Lorenzo i Isabel Castañer poznali na targach w Paryżu samego Yves Saint Laurent, który jako pierwszy w historii zlecił im wykonanie espadryli na koturnie.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, kliknij tu. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://fajneobuwie.pl/kategoria-produktu/artiker/artiker-damskie-buty/) - one również Cię żywo zaciekawią.

Tak innowacyjny pomysł, przekształcenia prostego obuwia w modny tudzież luksusowy dodatek, spotkał się z aprobatą i zainteresowaniem wielu klientów. Był to moment, który przyniósł firmie dynamiczny rozwój.

Połączenie naturalnych materiałów, ręczne obszycie i wykonanie sprawiło, że obuwie Castañer postrzegane są obecnie jako eleganckie oraz wygodne, a swoją jakością i autentycznością ujmują serca klientów w każdym wieku. Dowodem globalnej obecności firmy jest nie tylko szerokie grono klientów, wśród których znajdowały się prawdziwie hollywoodzkie osobistości jak Grace Kelly, Scarlett Johansson, Penelope Cruz czy artyści, jak sam Salvador Dali. Obuwie Castañer’a dostępne są w 35 krajach, od Europy aż po Azję czy Amerykę, a ponadto firma zyskała uznanie wśród takich domów mody jak Hermès, Louis Vuitton, Chanel, Tom Ford, Fendi, Oscar de la Renta, Chloe, Roger Vivier, Lanvin i wiele innych.

Buty na lato, espadryle
Buty na lato, espadryle
Buty na lato, espadryle

Buty na lato, espadryle
W Polce marka dostępna jest w sieci salonów S’Portofino oraz na
Źródło: CASAMODA
Opracowanie: Milena Rybińska
21/08/17, 18:39