Menu strony

Chcesz prezentować się elegancko w pracy? Odszukaj stylistkę

Jeśli jesteśmy osobą na najwyższym stanowisku, to, w jaki sposób się ubieramy jest niezwykle istotne. Bowiem nie jesteśmy wyłącznie oceniani za nasze kompetencje i sposób bycia, te realia minęły bezpowrotnie.
Obecnie, jeżeli pragniemy aby szefowie i podwładni nas poważali, musimy się właściwie prezentować. Jednak nie każdy posiada sprawdzone wyczucie estetyczne, są osoby które po prostu nie mają konceptu jak komponować ubrania ze sobą. lecz całe szczęście jest i na to rada. W Poznaniu odszukamy tak samo sporo stylistek, jak i liczne szkolenia dress code (twojapesa.pl/oferta/szkolenia-dla-firm-dress-code-w-organizacji/).

Często musisz uczestniczyć w istotnych, biznesowych przyjęciach? Bez wątpienia w takiej sytuacji przyda ci się osobista stylistka (twojapesa.com). Pani tego typu będzie twoją ostoją w chwilach, kiedy nie będziesz wiedziała, jak skomponować ubiór.
odzież
Stylistka tego rodzaju pierw przyjrzy się twej szafie, powie ci, jak dobierać konkretne elementy garderoby razem, oraz których wariantów musisz szczególnie unikać. Dodatkowo, doradzi ci, które ciuchy są najwłaściwsze dla twego rodzaju sylwetki. W chwilach ważniejszych wyjść, osobista stylistka wybierze się wraz z tobą na zakupy, doradzi ci co nabyć, poinformuje, który kolor króluje w obecnym sezonie.

Zobacz również

Skarpety z oddychającego materiału - w jaki sposób kupić

mężczyzna w garniturze z motorem
Stare porzekadło rzecze, że "jak cię widzą, tak cie piszą". Powiedzenie ów ma swoje początki w zamierzchłej historii, które powstało już na wiele lat przed naszymi dziadkami.


Nareszcie zacząłeś wspinać się po szczeblach kompanii w której jesteś zatrudniony? Dostałeś znaczny awans i zupełnie zmieniasz swoją prace? Z pewnością cieszysz się ogromnie z tego stanu rzeczy, lecz na pewno ma to też swoje małe wady. Otóż w korporacjach na ważnych funkcjach obowiązuje kodeks ubioru, który trzeba opanować jak najlepiej, jeżeli nie chce się wyjść na personę niekulturalną. Całe szczęście w Poznaniu od wielu lat organizowane są szkolenia dress code. Te trwające kilka miesięcy spotkania, odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu. Dowiesz się tam, jak komponować strój do biura, jakiego rodzaju obuwia używać, jak ochronić się przed upałem w momencie, kiedy zwiewna sukienka jest nie na miejscu. Dowiesz się także co to jest casual Friday, oraz jakie reguły w przypadku tego dnia panują. Po zakończeniu tego szkolenia, będziesz bez problemu potrafiła komponować sobie strój do codziennej pracy, a także na wytworne wyjścia.
Pierwszą rzeczą, jaka widzą u nas inni jest nasz strój. Z tego powodu jeżeli jesteśmy personą na wysokim stanowisku, musimy o niego odpowiednio zadbać. Całe szczęście Poznań to wielkie miasto, w który odnajdzie się zarówno osobista stylistka oraz szkolenia dress code.
21/10/11, 07:37