Menu strony

Przyciągnij wiosnę wielobarwnością

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już mamy. I to na tyle, bo jej samej jak dotychczas nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi również nie rozpieszczają z tej przyczyny zadecydowałyśmy przyciągnąć ją kolorem. Jeśli tak jak my spragniona jesteś kolorów w swojej szafie, zajrzyj co barwnego mają w ofercie markety dookoła ciebie, po czym już teraz ubierz na siebie coś kolorowego. Oto kilka naszych rad.
Kobieta w różowej spódnicy
Każda z nas posiada jeden lub więcej ulubionych barw. Niemało naszych szaf składa się z ubrań w jednym ewentualnie dwóch naczelnych barwach, jednakże w rozlicznych tonach a także zestawieniach. Szafy wtedy stają się monotonne, przytłumione jak też brakuje w nich życia.

Ciekawi Cię istotna propozycja sprzedaży podobnego towaru? Zachęcamy więc do wejścia w ten link. W nim znajdziesz ich o wiele więcej.

Dobór określonych barw ukazuje naszą osobowość. Odcienie mogą nam sporo powiedzieć o konkretnej osobie. Konieczne jest więc, aby zrozumieć przesłanie każdego z odcieni. Względnie prosto jest wykreować szafę, w jakiej odnajdują się stroje, jakie do ciebie pasują jak też w jakich ty czujesz się nieźle. To może być naprawdę satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, w jaki sposób je nosić - kraina-stylu.pl. Kiedy odgadniesz już, jaki z kolorów pasuje do ciebie, możesz rozpocząć łączyć go z dalszymi by doskonale wyglądać. Pod spodem odnajdziesz wskazówki, jak wybrać odcień stroju, jaki konweniowałby do ciebie oraz twej osobowości.

Zobacz również

Wybieramy ubrania na wyjątkową okazję

panna młoda
Na pewno każdy z nas raz na jakiś czas spotyka się z różnego rodzaju szczególnymi okazjami, podczas których bardzo ważne jest znalezienie sobie ubrania charakteryzującego się rzeczywiście atrakcyjnym stylem.


Gdy zakładasz żółty top bądź koszulkę, upewnij się, iż towarzyszą mu spodnie czy spódnica w ciemnym odcieniu. Barwy, takie jak czarny, szary lub ciemnoniebieski, będą idealnym dopełnieniem koloru żółtego. Na przykład panowie mogą użyć żółtego jako wyróżniającego koloru na koszuli względnie krawacie. Kobiety winny tymczasem unikać śmiałych żółtych strojów.

Na pewno będzie interesować Cię nasza strona internetowa, odnajdziesz w tamtym miejscu dużo ciekawych wiadomości. Miej na uwadze, że jest stale aktualizowana.

Mogą one wykorzystać niemniej jednak żółte apaszki lub drobne wzorki na swetrach, dzięki temu na pewno polepszą swój image.

dziewczyna w sukience
Kobiety powinny wkładać stroje w odcieniu pomarańczowym wyłącznie w takim przypadku jeśli stanowi on dopełnienie ich odcienia skóry. Odcień ten zazwyczaj współgra z mocnymi barwami, takimi jak granatowy, szary lub nawet czarny. Odcień brzoskwiniowy, jaki w istocie jest wariantem koloru pomarańczowego powoduje, iż panie wyglądają młodo i świeżo. Czasami oprócz tego wart zaszaleć z kolorami i fasonami: kraina-stylu.pl/kobiecy-styl-militarny-ubrania-i-dodatki/ . Dla płci pięknej kolor taki wspaniale nadaje się na płaszcze, bluzki jak też suknie. Jednak jest to zazwyczaj zbyt mocny odcień, aby nosić go na co dzień.
21/11/01, 07:38