Menu strony

Kupno ciuchów - co trzeba zrobić, by być eleganckim, a przy tym nie wydać wszystkich pieniędzy?

W obecnych czasach nie mamy żadnych trudności, aby ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy dostęp do strojów najlepszych dyktatorów mody. Również informacje na temat świata mody są obecnie bardzo łatwo dostępne. Możemy korzystać ze wszechwiedzącego internetu, gdzie odnajdziemy wszystkie modowe nowinki. Wydaje się na naszym rynku dużo magazynów o modzie. Można także przeglądać popularne blogi, na których sławni faszoniści prezentują swoje wyjątkowe propozycje.

Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014
Jednakże nie wszystkich stać na projekty prosto z pracowni światowej sławy designera. Stąd też najczęściej kupujemy ubrania w modnych sieciówkach, takich jak sklep Reserved. Możemy znaleźć tam ubrania inspirowane świeżymi trendami. Aby mieć duży wybór, powinniśmy wybrać się do centrum handlowego. Jesteśmy w stanie tam natrafić na wiele wyprzedaży. Jeśli lubimy tradycyjne zakupy, które kończą się wyśmienitym posiłkiem w knajpce lub mocną kawą i wypadem do kina, to centra handlowe będą doskonałym miejscem dla nas.

Zobacz również

W których sklepach najlepiej kupować ciuchy?

moda damska
W naszych czasach nie mamy żadnych problemów, by ubierać się w zgodzie z nowymi trendami. Możemy przebierać w propozycjach od najlepszych projektantów. Również informacje o świecie mody są obecnie bardzo łatwo dostępne. Możemy posługiwać się wszechwiedzącym internetem, w którym odnajdziemy wszystkie modowe nowinki. Wydaje się na polskim rynku mnóstwo magazynów o modzie. Można też podglądać najpopularniejsze blogi, gdzie znani faszoniści prezentują swoje nietuzinkowe propozycje.


Mnóstwo osób lubi robić zakupy w sklepach internetowych. Jest to świetne wyjście dla takich ludzi, którzy nie znoszą ścisku. Wszystko dzieje się w zaciszu naszego mieszkania. Nie trzeba korzystać z przebieralni, nie tkwimy w długich kolejkach do kas. Na dodatek, sklepy w internecie oferują swoje rzeczy, takie jak odzież dla dzieci, w wyjątkowo przystępnych cenach. W sieci mamy dostęp do wielu słynnych marek, które nie posiadają jeszcze swojej sieci sklepów w naszym kraju.


Dużo osób zakochało się w second handach. Dawne „szmateksy”, jeszcze do niedawna wyśmiewane przez bogatych ludzi, dzisiaj mają swój wielki come back. Mnóstwo fanów mody przekopuje sterty ciuchów w poszukiwaniu prawdziwych skarbów (sprawdź: Hurtownia Pati). Niezwykle popularne jest także przerabianie starych ciuchów. Klasyczne białe bluzki damskie zyskają nowego charakteru, jeżeli podkreślimy je ciekawymi dodatkami. Mnóstwo blogerów wybiera stroje również w lumpeksach. Później łączą je z ubraniami słynnych marek. Takie niebanalne kombinacje pokazują na swoich witrynach .
19/06/24, 00:00