Menu strony

Odżywki dla kulturystów, suplementy

Każdy kompetentny trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć progres na siłowni, powinno się ćwiczyć według sprawdzonego treningu i posiadać dobrze ułożony jadłospis. Różne suplementy dla aktywnych odgrywają tutaj małą rolę. Nie twierdzimy jednak, że są one zbędne – umieją bowiem bardzo ułatwić życie sportowcowi. Omawiamy 3 interesujące preparaty, które można zobaczyć w sklepach.
BCAA XTRA
To jasne, że osoby aktywne powinny jeść dużo więcej protein od osób nieaktywnych. Należy pamiętać, że mają to być właściwe proteiny – takie, które są w artykułach pochodzenia zwierzęcego.

Intryguje Cię ta tematyka? Kliknij ten odnośnik oraz zobacz, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści (http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/protetyka-wroclaw/) swojego postu!

Białko roślinne jest dla organizmu ludzkiego po prostu słabe. Tak duża dawka białka może sprawiać sportowcowi kłopoty – nie każdy pragnie codziennie jeść kilogramy kurczaka. Świetnym wyjściem z tej sytuacji jest koncentrat WPC, czyli proteiny z serwatki w formie proszku. Wielu dostawców odżywek dla aktywnych sprzedaje tego typu produkty. Można zakupić koncentrat WPC w wielu różnorakich aromatach, każdy zatem dostanie tu coś dla siebie. Jeżeli masz w menu niedobór białka, możesz nabyć dobry koncentrat WPC. Najtrafniejszym czasem na spożycie tak spreparowanych białek jest pora chwilę po sfinalizowaniu ćwiczeń. Jeżeli kiedykolwiek nie znajdziesz chwili na przygotowanie i zjedzenie normalnego posiłku, możesz zalać sobie na szybko koktajl proteinowy - zobacz tutaj: creamy cocktail opinie. W wielu produktach, które zwiększają wydolność na siłowni, można spotkać taki związek, jak beta alanina.


Zobacz również

Na czym ćwiczyć na siłowni?

Pragniesz wrzucić na siebie trochę mięsa? Próbujesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Pierwszy raz na siłowni i nie orientujesz się, do czego można użyć widoczne tam sprzęty? Prezentujemy tekst zrobiony dla ciebie.

Od niedawna możemy ją zakupić w osobnych preparatach. Beta alanina ma świetne recenzje wśród ćwiczących – można łatwo zauważyć zwiększoną siłę. Ciekawym produktem jest glutamina, która ma pewne działanie osłaniające nasze mięśnie.

Jeśli w znajdującym się tutaj wpisie nie znalazłeś intrygującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam inny tego typu tekst.

Złożone analizy naukowe udowodniły, że korzystnie jest ją łykać, kiedy mamy obniżoną odporność. Glutamina (glutamina) może sprawić, że będziesz rzadziej chory.
21/07/17, 08:31