Menu strony

Jak dobierać ubrania do danego typu budowy ciała? O jakiego typu rzeczach koniecznie trzeba pamiętać?

Mało osób ma świadomość tego, jak należy dopasowywać garderobę, aby ukryć niektóre defekty, albo chociażby po to, aby uniknąć ubrań, w jakich będziemy prezentować się średnio korzystnie. Istnieje tak naprawdę wiele zasad, jakich należy przestrzegać zależnie od typu sylwetki, tężyzny fizycznej, jak i wzrostu. Reguły te będą przydatne dla kobiet, jak również mężczyzn.


Na początek zajmiemy się osobami, jakie są wysokie i chude. Niektórzy są zdania, iż takie osoby nie mają żadnych trudności, aby dobrać odpowiednie ubrania. To rzecz jasna nie jest prawdą, bo istnieje kilka reguł, o których trzeba wiedzieć, nieważne czy wybieramy sandały męskie 46 albo też długie swetry. Jeśli więc posiadamy chudą sylwetkę to jednak unikajmy obcisłych ubrań, czy ubrań, jakie dość mocno odkrywają nasze ciało. Może się to niestety prezentować nieestetycznie.

Jeśli chcesz uzyskać inne informacje na omawiane zagadnienie, to pomocne w tym będą przydatne materiały (https://second-you.com/pl/41-Sklep), które odnajdziesz tutaj. Zobacz to!

Gdy posiadamy dłuższą jak również chudą szyję, to dobrze jest ją zakrywać, na przykład szalem, golfem czy też włosami.
buty


Panowie z tym typem sylwetki nie mogą mieć za długich czy też krótkich włosów.

Niezwykle nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, aby przejrzeć ten wpis. Jeżeli masz chęć na inne, to naciśnij hiperłącze (https://lovet.pl/7-czolenka) i przejdź do następnej strony.

Co dla osób niskich oraz puszystych? Ubrania, jakie kupujemy powinny właściwie przylegać do ciała, nie mogą być za luźne, gdyż daje to trochę więcej kilogramów - wybierz długi sweter dla siebie. Przede wszystkim mowa tu o okolicach ramion, ponieważ ubranie w tej części powinno dobrze przylegać.

Nie powinno się zakładać bluzek z puszystymi, luźnymi ramionami, należy jednocześnie unikać większych ozdób, dużych guzików albo też broszek. Przy tym rodzaju figury zalecane są najprostsze sukienki, jakie wydłużą sylwetkę - dowiedz się więcej . Na pewno nie trzeba się martwić o takie elementy, jak buty męskie rozmiar 43 albo też skarpety do garnituru, dlatego też te rzeczy możemy kupować bez dodatkowych reguł. Samo zaś ubranie powinno zostać dopasowane bardzo dokładnie.


Wiedząc o powyższych regułach możemy mieć pewność, iż będziemy się prezentować rzeczywiście ładnie, nie ma potrzeby się jednocześnie martwić, iż stracimy na atrakcyjności poprzez zły strój. To bardzo ważne dla naszej pewności siebie, za każdym razem więc o powyższych radach pamiętajmy.
21/01/15, 21:49