Menu strony

Jeśli marzysz o staniu się modelką

Możesz poszczycić się właściwymi wymiarami, wzrostem? Znasz swoją wartość, wierzysz w siebie i swój sukces?
Jeśli tak, jesteś na najlepszej drodze by związać swoją przyszłość z modelingiem. Jednak pamiętaj, bycie modelką to nie tylko blichtr, podróże i nawiązywanie kontaktów. To przede wszystkim systematyczna praca która wiąże się z rezygnacją z wielu spraw.

Pokaz mody damskiej
Wymaga poświęcenia maksimum uwagi i konsekwencji w działaniu, żelaznej dyscypliny, odporności na przeciwności losu i stres, a przy tym pogody ducha i uśmiechu, który często bywa lekiem na nasze niepowodzenia i czasem otwiera wiele drzwi.
Jeśli jednak cały czas masz przekonanie, iż jak nikt inny nadajesz się do tego zawodu, musisz wykorzystać tę szansę od losu! Pukać do rozmaitych drzwi, wysyłać zgłoszenia, przygotować dobre portfolio (fotografia modelek).

Czy spodobał Ci się prezentowany materiał? Jeśli tak, to sprawdź jeszcze szczegóły w serwisie (http://domymax.pl/projekty-domow/domy-klasyczne/), gdyż one również mogą być dla Ciebie bardzo ciekawe.

A portfolio to sprawa kluczowa w tym zawodzie albowiem zwiększa szanse w branży modelingowej, jednocześnie zapewniając uwagę ludzi z branży.
Dziewczynom rozpoczynającym przygodę z modelingiem z całą pewnością przydadzą się dobre rady na temat pierwszych zdjęć z fotografem .

modelka
Najważniejszą kwestią jest by dziewczyna przyszła na sesję wyspana i wypoczęta. Cera powinna być oczyszczona i co ważne nieumalowana. Peeling wskazany. Nie zapominajmy jednak, że nie każda z nas po wykonaniu tego zabiegu wygląda dobrze – nawet po tym wykonanym poprzedniego dnia. Z tego względu przyda się wcześniejszy test. Ważne jest też nawilżanie. Gdy dziewczyna nie dba o skórę, nie nawilża jej odpowiednio, makijaż plus oświetlenie wydobędą wszelkie przesuszenia, nieestetyczne skórki i ogólnie zły stan cery. Zwróćmy uwagę na usta, nie mogą być suche i spierzchnięte!
Włosy z całą pewnością nie „wczorajsze”, bez pianek, lakierów, i zabiegów typu prostowanie. Dobrze jest, kiedy modelka dotrze na sesję ubrana w rzeczy, które nie odznaczają się na skórze. Dziewczyna, która na sesji z bielizną w roli głównej przychodzi w obcisłych rurkach czy skarpetkach ze ściągaczem nie będzie mile widziana przez fotografa. Śladów szwów i ramiączek od biustonosza nie zamaskuje się podkładami, a skórze potrzeba więcej niż godzinę na powrót do swego kształtu.

Kliknij na odnośnik czapeczki z nadrukiem, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, zawierający interesujące informacje.


Spróbuj swoich sił w modelingu, zawsze jest szansa, iż to właśnie na Ciebie czeka świat mody! Powinna zainteresować Ciebie również sesja zdjęciowa prezent jako rozpoczęcie super przygody.
19/08/18, 07:05