Menu strony

Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu siedmiodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wypraw – profesjonalny przewodnik.


Wyprawa egzotyczna

W trakcie morskiej wyprawy zawiniemy do najwspanialszych portów, m.in. do Barcelony. Sama wycieczka eleganckim statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niesamowitym doświadczeniem – wielość atrakcji na statku, wspaniałe wnętrza i doskonała kuchnia z pewnością uczynią Państwa wyjazd niezapomnianym. Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim bratem MSC Splendida są największymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek zbudowano dla armatora z europy. Oba statki są arcydziełem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj zaawansowaną technologię, klasykę wystroju oraz różnorodne usługi. (Wakacje na Maderze z strefapodrozy) Pierwszy raz na statku, goście mogą wchodzić po schodach Swarovski Crystal.
Przezroczysty strop umożliwia pasażerom doświadczyć magicznych chwil podczas obserwacji nocnego nieba. Goście mają do dyspozycji 27,000 m2
różnych atrakcji takich jak np. 5 restauracji. Można z pewnością odnaleźć siebie, odprężając się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być smutną koniecznością – z nami to niezwykła przygoda. MSC AUREA spa proponuje bardzo nowoczesne zabiegi jak np. masaże i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek wycieczkowy posiadający dodatkową przestrzeń dla VIP-ów: nieliczni pasażerowie przebywają w MSC Yacht Club z barem.

Indywidualny lokaj pomoże przy check-in'ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zorganizuje prywatną imprezę!
MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa wakacyjne wizje się spełnią.

Zakwaterowanie
Chcielibyśmy Państwu zaproponować nocleg w kabinach zewnętrznych oraz w kabinach z balkonem. Wszystkie kajuty są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, telewizor i mini bar.

Kabina zewnętrzna z balkonem
Kabina o powierzchni 18 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina ma przestronną szafę, telefon, sejf, TV i mini bar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Kajuta zewnętrzna bez balkonu
Kabina o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Pakiet dla VIPów Zachęcamy do wzięcia oferty MSC Yach Club, dzięki której otrzymają Państwo wiele specjalnych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w oddzielnej części statku, w komfortowych apartamentach, wyposażonych w wielkim stylu. Przez całą dobę do Państwa dyspozycji będzie luksusowa obsługa przez kamerdynera oraz dostęp do punktu consierge. Będą Państwo mogli skosztować przepyszne przysmaki i dania, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają także do wyłącznego użytku baseny i bar.Ciekawe oferty wycieczek na Biuro podróży Strefapodrozy


Zobacz również

Kapitalnym pomysłem na upominek jest koszulka z interesującym nadrukiem

koszulka
Nabywając upominki na rozliczne okazje wiele osób skupia się na tym, żeby był to podarek bardzo osobisty i trafił w gusta jubilata. Czasami jest to faktycznie męczące zadanie, ponieważ pomimo długiej znajomości da się de facto nie wiedzieć, co w największym stopniu podoba się konkretnej osobie i co ją ciekawi. Z tego również względu gro sklepów umożliwia drukowanie grafik bądź tekstów, które wiążą się z konkretną osobą, na kuflach czy koszulkach. Jest to oczywiście świetny pomysł na podarunek, ponieważ jest on pożyteczny, natomiast dobrze dostosowany tekst wywołuje wspomnienia i wspólnie spędzony okres.
21/05/13, 07:37