Menu strony

Co założyć na wyjątkowe okazje??

Nasze życie jest pełne przeróżnych bardzo ważnych uroczystości, podczas których chcemy wyglądać nie tylko stosownie do okazji, ale też rewelacyjnie. Kochamy, kiedy inni nas podziwiają. Jesteśmy wówczas podbudowani i z pewnością pewniejsi siebie. Ale nie wszystkim udaje się brylować w gronie znajomych. Dla pewnych osób kompozycja stroju to wyjątkowo ciężkie zadanie. Nie orientujemy się w najnowszych trendach, nie potrafimy też dopasować korzystnego modelu.

Sukienki Obsessive
Gwiazdy ekranu korzystają z pomocy profesjonalnych stylistek. To dzięki nim nie popełniają modowych gaf na wielkich galach. Ale nie każdy jest w stanie zapłacić za tego typu specjalistyczną pomoc. Możemy za to opanować kilka łatwych reguł, dzięki którym będziemy wyglądać doskonale, bez względu na nasz rozmiar.

Panie posiadają w tej materii dużo większy wybór. Są w stanie zakładać tak samo spodnie, jak i sukienki asos. Chociaż większość pań o wiele korzystniej prezentuje się właśnie w tej drugiej propozycji. Zanim jednak wybierzemy się na zakupy w poszukiwaniu sukienki idealnej, powinniśmy określić nasze zalety oraz niedostatki sylwetki. Tego typu znajomość tematu pomoże nam wybrać właściwy model, rozmiar oraz materiał sukienki.

Na duże wyjścia powinnyśmy wkładać sukienki wieczorowe i koktajlowe. Wszystko jednak zależy od rodzaju uroczystości, na którą się idziemy. Jeśli będzie to zabawa sylwestrowa, to cekiny będą jak najbardziej na miejscu. Jeśli jednak szykujemy się na gwiazdkowe przyjęcie w naszym biurze, to lepiej zrezygnować z takiej ekstrawagancji i założyć coś bardziej stonowanego.

Nie zapominajmy o znaczeniu kolorów w modzie. Pewne kolory są ze względu na tradycje źle postrzegane. Wybierając się na uroczystość zaślubin lepiej zrezygnować z czarnej sukienki i zdecydować się na żywsze kolory. Przez długie lata granatowe sukienki kojarzyły się jedynie ze szkołą. Dzisiaj jednak mundurki wyszły już z mody albo są dopasowywane do młodzieżowych preferencji. Należy jednakże przyznać, że granat jest niezwykle elegancki i świetnie sprawdzi się w sytuacjach zawodowych. Jeżeli dodatkowo dopasujemy ciekawe akcesoria w innych kolorach , możemy uzyskać bardzo ciekawą stylizację.


Zobacz również

Jakiego rodzaju sukienka na wesele?

Wesele w stylu vintage
Właśnie minął czas Komunii Świętych, a przed nami sezon ślubny. Wiosna i lato to wspaniałe pory roku, wszędzie tyle zieleni, kwiatów i słońca. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach zwykle robimy śluby. Żywimy też nadzieję na przepiękną pogodę. Co raz częściej bowiem urządza się przyjęcia weselne w ogrodach. Ten zachodni zwyczaj sprawdza się u nas znakomicie.
19/03/26, 07:20