Menu strony
Turystyka
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można snuć plany, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. W letnie dni jest dużo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Miasto Legnica

Legnica, miejscowość wielu perspektyw, ze śmiałymi zamysłami na przyszłość

Legnica to wyjątkowe i ładne miasto. Fantastyczne miejsce do funkcjonowania miejscowej ludności z ciekawą propozycją dla turystów. Nieustannie wzrastająca, ciekawa propozycja kulturalna, zasobna baza szkolnictwa wyższego. Korzystna oferta biznesowa a także atrakcyjność oferty inwestycyjnej, czyni z miasta, jedno z najważniejszych ośrodków na planie Dolnego Śląska.
snowboard na śniegu

Wybierając się na wycieczkę w góry warto zakupić właściwe ubranie

Szeroko rozumiana turystyka górska z całą pewnością może być zaliczona do zdecydowanie najciekawszych aktywności fizycznych, jakie tylko są obecnie dostępne dla dosłownie każdego z nas. Przecież wyprawy po wysokich górach to w każdym przypadku niezapomniane przeżycie, podczas którego można można przede wszystkim podziwiać wspaniałe widoki i jednocześnie zobaczyć, w jaki sposób poradzimy sobie z najróżniejszymi trudnościami, z którymi często spotykamy się na szlakach.