Menu strony
Stres
herbata na tacy

O optymalnych trunkach w diecie

Biała herbata nie ma przed nami sekretów! Podpowiemy ci jak wygląda jej parzenie, jakie własności i działanie ma biała herbata.

Opis i przebieg produkcji: herbaty białe srebrzysto-biały kolor zawdzięczają unikalnemu procesowi wytwórczości. Krzewy herbaciane, jakie mają zrodzić wiosną pączki, zabezpiecza się przed promieniami słońca, w taki sposób żeby nie wykształcały chrolofilu-barwnika nadającego zielony kolor listkom.

Jak szybko schudnąć?

Każdy, kto marzy o chudnięciu, próbuje odkryć fantastyczny środek, pozwalający zrzucić kilogramy od razu. Odżywianie i ruch to podstawa, suplementy mogą być jedynie dodatkiem.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Trzy, dwa, jeden i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Wiosną jest wiele okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Pielęgnacja skóry jesienią

Pielęgnacja skóry twarzy i ciała

Obecnie czas nieustannego pędu sprawia, że życie codzienne staje się nieraz nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez gigantycznego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie wyłącznie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o ładną cerę to dziś absolutna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybierać?
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa

Co zyskujemy dzięki spa, dlaczego warto korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

Słowo spa wzięło się od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością możemy się domyśleć, słowem tym możemy nazwać wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze i alg morskich.
zdrowie

Apteka oferuje duży wachlarz pomocnych suplementów

Każdy wie, iż zdrowie jest najważniejsze. Można dostrzec to na przykładzie odniesień do zdrowia używanych nagminnie w języku potocznym. Kiedy ktoś kicha, życzymy mu "na zdrowie". Najpopularniejszy polski toast brzmi zwyczajowe "zdrowie!". Jakby tego było mało, zazwyczaj większość standardowych życzeń urodzinowych czy świątecznych poza szczęściem czy pieniędzmi również uwzględnia życzenia traktujące o zdrowiu. Przypadek? Raczej nie.
obraz na ścianę

Nie masz pomysłu na prezent? Bon na lot paralotnią to świetny pomysł dla zwariowanej osoby

Suprarenina jest nieodłączną towarzyszką naszego życia. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż asystuje nam ona niemal co dzień. Niestety zazwyczaj objawia się ona w chwili pewnego zagrożenia lub stresu.