Menu strony
Góry
Zamek Kliczków, Sylwester

Scyzoryk wielofunkcyjny czyli prezent dla prawdziwego faceta

Kupno prezentu dla bliskiej osoby przeważnie nie jest wyborem prostym, przyjemnym i oczywistym. Częstokroć napotykamy problemy żeby znaleźć coś odpowiedniego dla ukochanej osoby bądź też przyjaciela.
Wycieczki, góry

O czym należy wiedzieć rozpoczynając przygodę ze sportem?

Ruch w życiu każdego z nas powinien występować co najmniej raz na dwa tygodnie. Stałe zmęczenie, zapadanie na infekcje i utrzymująca się depresja są często wynikiem niedotlenienia i mało aktywnego trybu życia. Jedynie ruch i zmiana diety jest w stanie poprawić nasz komfort życia.
Szklarska Poręba

Jakie sekrety skrywa Szklarska Poręba, czemu korzystnie ją odwiedzić o każdej porze roku? Przekonaj się!

Choć jest miastem, imponuje spokojem i wyjątkową atmosferą. Cudowna okolica i wspaniała zabudowa czynią z niej najmodniejszy ośrodek turystyczny, jakim mogą się pochwalić Karkonosze. Szklarska Poręba to miejsce idealne do odpoczynku w górach, w jakim przez cały rok można aktywnie spędzać wspaniały czas w hotel Szklarska Poręba.
narty, stok

Jak można ciekawie zaplanować swój urlop w okresie wakacyjnym i podczas ferii zimowych.

Wiele osób układając plany urlopowe myśli przede wszystkim o wakacjach, to wtedy właśnie wszystkie miejscowości turystyczne są pełne gości jeżeli tylko pogoda dopisze. Bierze się to z dwóch rzeczy. Przede wszystkim jest w tym okresie odpowiedni klimat, właśnie w wakacyjne miesiące jest najprzyjemniejsza i najcieplejsza do wypoczynku pogoda.
Bielizna modelującaj sylwetkę Gatta

Twój facet uwielbia wojskowy styl? Jeśli tak, to podarek na następne urodziny masz z głowy!

Nabywanie upominku dla chłopaka to nie jest bezproblemowe zadanie. Na pewno niejedną z dam spotkała już okoliczność, że pytając o to co wybranek pragnie dostać padała jedna odpowiedź: nie wiem.
ponton

Pomysły na spędzanie wolnego czasu dla dzieci oraz rodziców, czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jak co roku, kiedy musimy zapewnić naszym pociechom jakieś atrakcje z okazji przerw w szkole, czy to z okazji dłuższych weekendów świątecznych, czy przerwy wakacyjnej, bywa czasem ciężko z pomysłem. Czemu zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, znowu wymyślać coś na daną chwilę.
Kanion,. zima

Jak przygotować się do wyjazdu na stok?

Satysfakcja z uprawiania sportów zimowych to możność ich praktykowania w sposób bezpieczny. Nasza wydolność cielesna ma kluczowy wpływ na poziom bezpieczeństwa. Jednostka niedostatecznie przyszykowana do sezonu narciarskiego, zarówno starsza jak także młodsza wiekiem, stwarza niebezpieczeństwo nie wyłącznie dla własnego zdrowia, ale także pośrednio dla drugich narciarzy.
widok na Góry Stołowe

Wyprawa w góry - jaki termin wybrać?

Wycieczki po górach to idealny wybór na połaczenia aktywnego wypoczynku na świeżym, górskim powietrzu. Od zawsze ciągnęło nas tam gdzie szczyty, gdzie przyroda i turystyczne szlaki. Wyprawiamy się w nie we wszystkie pory roku - której byśmy nie wybrali będziemy mieć wrażenie że są to inne góry.
odzież

Najlepsza odzież sportowo-turystyczna - w jakich miejscach trzeba poszukiwać

W tych czasach można kupić wszystko, co będzie pasować do tego, co mamy ochotę robić. Inne ciuchy posiadamy do biura, inne na wyjście ze znajomymi a jeszcze inne do biegania, czy gdy będziemy spacerować po górach. W zależności od naszej aktywności przygotowujemy ubrania. Z tego powodu tak ważne jest by w szafie mieć ciuchy, które będą pasować do wszelakich sytuacji.
Fotografia ślubna

Efektowne kartki na wszystkie chwile

Zwyczaj pisania i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma sporą tradycję. Nawet dziś dla wielu młodożeńców jest to cenny rytuał. Każdy, kto je chce wysyłać, powinien pamiętać, że zaproszenia ślubne mają ścisłą kompozycję i styl. Normy ich pisania można poznać w internecie, trzeba wiedzieć, że ich przestrzeganie jest mile widziane.
1 2