Menu strony
Paznokcie
Lakiery do paznokci, manicure

Jak robić manicure w nowym roku?

Malowanie paznokci, podobnie jak inne dodatki, ciągle się zmienia wraz z modą. Tego rodzaju zmiana nadchodzi tez razem z nowym rokiem. Jeżeli pragniesz być na czasie, musisz stale śledzić nowe trendy. A więc na które lakiery do paznokci w roku 2015 dobrze jest postawić?
kosmetyki pielęgnacyjne

Czym wskazane jest się współcześnie kierować, wybierając dla siebie najlepsze produkty do pielęgnacji?

Dziś na rynku proponowany jest naprawdę bardzo szeroki wybór wysokiej jakości kosmetyków, które charakteryzują się wielkim zainteresowaniem. Czemu? Sporo osób jest świadomych tego, że to jak wyglądają oddziałuje również na to, w jaki sposób są oceniani przez innych, a w związku z tym, chcą zadbać o kondycję własnej skóry, włosów, ciała bądź paznokci. Nowoczesne kosmetyki gwarantują im taką możliwość. Czym dobrze jest się kierować kupując stosowne produkty? Jakie zagadnienia posiadają dzisiaj największe znaczenie?
kosmetyki do stóp

W jaki sposób zadbać o swe stopy - praktyczny przewodnik

Stopy są szczególnie narażone na podrażnienia, bo to na nich opieramy najogromniejszy ciężar.


W jaki sposób zadbać o swe stopy - praktyczny przewodnik

Przeważnie dbamy jedynie o wygląd paznokci, natomiast zapominamy o należytym nawilżeniu, zdzieraniu martwego naskórka oraz zapobieganiu odciskom jak też modzelom.
Bajkowe tekstury lakierów Golden Rose

Stosowanie kremu do rąk, zapewniają piękny oraz estetyczny wygląd rąk, a też tworzą ochronę przed czynnikami niszczącymi.

Jeżeli chcemy mieć piękne i zadbane ręce, z kremem do dłoni nie możemy się rozstawać nigdy. Jesienią oraz zimą, kiedy dłonie są narażone na czynniki pogodowe mogą prędko być pozbawione ochrony i ulec wysuszeniu i zniszczeniu.
stopa

W jaki sposób właściwie dbać o stopy?

Stopy to bez wątpienia niezwykle istotne części ciała człowieka. Są podstawą całego ciała i to w dużej mierze dzięki nim możliwe jest skuteczne i szybkie poruszanie się. Wypływa więc z tego fakt, że stopy muszą dźwigać ciężar ciała człowieka, co można obserwować bardzo wyraźnie na przykładzie ludzi z nadwagą. Obecne czasy sprzyjają ciągłemu pośpiechowi i niezbyt dokładnej dbałości o zdrowie i dobre nawyki. Dla stóp z kolei może to mieć bardzo negatywne następstwa, tak jak zresztą dla każdej partii ciała zaniedbania miewają niezwykle niekorzystny wpływ.
Czerwone paznokcie

W jaki sposób utworzyć cieniowane paznokcie!

Przyszedł moment andrzejkowych i sylwestrowych imprez. Będziesz potrzebować w tym czasie pomysłu na momentalną stylizację włosów, paznokci i makijaż. My opiszemy ci w jaki sposób wykonać cieniowane paznokcie. Trzeba jedynie mieć sporo cierpliwości i czasu do nauki.

Piękne paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

Ślub bierze się tylko raz. Zwykle tak jest. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia właściwie przygotować. Spokój panny młodej burzy gównie wybór sukni, następnie garnitur narzeczonego i prawidłowe rozsadzenie gości. W głowie chodzą myśli o eleganckim upięciu włosów, potencjalnych prezentach. Jak to całość dograć i żeby uroczystość przebiegła zgodnie z planem. W trakcie wszystkich przygotowań nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej kłopotliwego niż chwila, w której pan młody ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a na pierwszy plan wysuwa się obgryziony paznokieć.
rozdwajanie paznokci

Pielęgnacja paznokci okazuje się być bardzo istotna

Dłonie naprawdę często są naszą wizytówką, szczególnie kiedy mamy klientów. Dlatego właśnie powinniśmy zrobić wszystko, żeby jak najlepiej się przedstawiały, nie mogąc zapomnieć również o tym, że paznokcie także powinny być odpowiednio zadbane.


morela

Czemu wskazane jest spożywać pestki moreli oraz spiruline? Sprawdź tu

Pestki moreli mają wiele cennych i wartościowych składników oraz minerałów, które mają bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie. Mają wiele witamin, są również bogate w magnez i amigdalinę. Co więcej mają sporo witamin, między innymi zawierają witaminę B15, inaczej kwas pangamowy. W dzisiejszych czasach pestki moreli gorzkie odnajdziemy w wielu sklepach, jakie oferują naturalne suplementy diety, powinno zaznajomić się chociażby z ofertą sklepów internetowych.
kosmetyczka

Czuj się ładna oraz wypielęgnowana ze skrupulatnie dobranymi zabiegami kosmetycznymi - jest ich tyle, że każdy wyszuka coś odpowiedniego

Dziś nie miewa się żadnych kłopotów, by zatroszczyć się o piękno, istnieje wiele sposobów pielęgnowania ciała. Starczy odnaleźć właściwe studio makijażu i oddać się w ręce doświadczonej kosmetyczki, a ona z pewnością pomoże dobrać optymalne zabiegi, zgodne z wymaganiami skóry, paznokci. W obecnych czasach podobne salony usługowe znajdują się w każdej znaczniejszej miejscowości oraz oferują bardzo bogaty i urozmaicony katalog usług.
1 2