Menu strony
Moda
modny stylista ze Śląska

Dowiedz się jakie kolory są trendy w tym sezonie. Stylista pomoże Ci wybrać za pomocą analizy kolorystycznej.

Współczesna, świadoma siebie kobieta świetnie wie, co się nosi, jednak nie podąża ślepo za modą. Nie wybiera garderoby w przypadkowy sposób. Zarówno odzież, dodatki, jak i okrycia wierzchnie, gromadzi w rozsądny sposób. Z oferty rynkowej dobiera te ubrania, w których prezentuje się najładniej. Powinny one nie tylko uwydatniać jej wdzięk i odzwierciedlać charakter, ale również świadczyć o jej statusie społecznym.

„Nie mam co na siebie włożyć” - podstawowy problem!

Wiele z nas wiele razy stojąc przed garderobą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i ogrom innych ubrań. moda ewoluuje często i należy za nią podążać. Nie musi to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są na czasie i mogą stanowić znakomitą bazę stroju warto mieć.
metamorfoza

Przekształcenie stylu z fachowym personal shopper

Personal shopper to indywidualny stylista, który proponuje posługi zmiany stylu. Prawdopodobnie nie raz widzieliśmy interesujące stylizacje odzieżowe, które niezwykle nam się podobały. Niemniej dostosowanie dobrej stylizacji dla siebie nie zawsze jest takie bezproblemowe. Nie każdy z nas wie, jak ukształtować fascynującą stylizację, w której będziemy prezentować się faktycznie dobrze.
moda damska

Jak stać się podążającą za modą kobietą

Moda jest pojęciem naprawdę szerokim. Dla bardzo dużej grupy osób znaczy ona jedyne ślepe naśladowanie aktualnych trendów, dla innych będzie sposobem na życie. Jedno jest pewne: przynosi ona prawdziwe korzyści finansowe wielu osobom: projektantom, stylistom, modelkom.
Branża odzieżowa

Produkcja odzieży w kraju

Jeśli ktoś uważa, że jedynie kobiety lubią nabywać ubrania, to jest w ogromnym błędzie. Od dawna wiadomo, iż w taki sam obłęd zakupów mogą wpaść również mężczyźni. Wszyscy lubimy świetnie wyglądać, dlatego ogromne znaczenie posiada dla nas ubiór. I chociaż jej wygląd czy zgodność z trendami jest niezwykle ważna, to duże, jeżeli nawet nie większe, znaczenie ma dla nas komfort noszenia. Wybieramy delikatne materiały a także dopasowane stroje.
modny garnitur mężczyzna

Jak stylowo się ubierać, żeby zachwycać każdego dnia?

Aktualnie nie tylko Panie dbają o swój wygląd. Dzięki środkom masowego przekazu jak też długotrwałej kampanii w telewizji także Panowie zaczęli w szczególny sposób podchodzić do kwestii ubioru, fryzur jak też używania specjalnych kosmetyków.
Fabiana Filippi na zimę 2012/13

Gdzie szukać inspiracji do mody miejskiej?

Świat mody jest tworzony nie tylko przez światowej klasy stylistów, ale tez przez wszystkich ludzi, każdego dnia. Dlatego od dawna zwraca się dużą uwagę na tak zwaną street fashion. Rzecz jasna częściowo łączy się ona z tym, co wymyślają osobistości w świecie mody, jednak w pewnej mierze też kieruje się własnymi prawami. Jeżeli pragniesz ubierać na czasie i pięknie wyglądać każdego dnia, zdecydowanie warto zwracać uwagę na street fashion. Jednak w jakich miejscach szukać inspiracji? Skąd brać wzorce?
Kolekcja kurtek

Sprawdź najmodniejsze w tym sezonie dodatki

Moda przechodzi metamorfozę wraz z nowym sezonem. Dlatego też po minionej porze roku, dobrze jest zobaczyć swoją garderobę. W końcu raczej nikt nie chce chodzić w puchowym płaszczu w połowie sierpnia, albo krótkich szortach, jeżeli za oknem panuje dwudziestostopniowy mróz.
modne inspiracje

Ubrania, buty, akcesoria

Ubranie to banalny fortel, ażeby się odmłodzić, podkreślić to, co w nas ładne, co w sobie lubimy i zamaskować mankamenty. Aby modnie i stylowo wyglądać, wcale nie musimy mieć pękającej w szwach szafy.
bielizna

Wiele imion mody - zobacz oferty

Naszą wizytówkę bezustannie nosimy przy sobie. To zdanie mówi o tym, że to my sami nią jesteśmy, albowiem to, co na siebie zakładamy, wskazuje w jakiś sposób na to, kim jesteśmy oraz jacy jesteśmy. Jeżeli we wszystkich okolicznościach chcemy wyglądać wzorowo, to nie czekajmy ani momentu dłużej oraz przemyślmy czy nasz teraźniejszy wizerunek jest godny chwalenia.