Menu strony
Moda
adidas

Parę zalet kupowania markowej odzieży i ubrań, gdzie najkorzystniej da się zrobić takie zakupy.

Wielu ludzi kupując obuwie czy odzież bardzo zwraca uwagę na markę, inni z kolei absolutnie się tym nie przejmują, robiąc całkowicie przypadkowe zakupy. Ta właśnie grupa dość często jest zdziwiona, dlaczego się tak dużo wydaje na markowe ubrania, skoro za parę razy mniej także da się zakupić coś, w czym się będzie chodzić. Faktycznie porządna odzież i buty są często dość drogie, zwłaszcza nowe kolekcje nawet wielbicieli marki przyprawiają czasami o ból głowy.
Specjalna kolekcja męskich T-shirtów

Moda dla mężczyzn. Jak powinni się nosić modni mężczyźni?

Moda dla mężczyzn jest trochę inna niż ta, która towarzyszy kobietom. Tutaj nie ma mowy o bardzo wielu dodatkach, które wpływają na efektywniejszy wygląd. Tutaj liczy się przede wszystkim prostota, jak i poczucie smaku.
modni mężczyźni

Modny mężczyzna wiosną i latem

O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało o wiele rzadziej niż o damskiej. Aktualnie ten proces ulega zmianie. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, produkty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość nietypowe i często nie byłyby dobre do używania w życiu codziennym.
Lakiery do paznokci, manicure

Jak robić manicure w nowym roku?

Manicure, podobnie jak pozostałe dodatki, podlega ciągłym zmianom trendów. Tego rodzaju zmiana nadchodzi tez razem z 2015 rokiem. Jeżeli lubisz być na czasie, musisz stale śledzić nowe trendy. A więc na jakie lakiery do paznokci w roku 2015 dobrze jest postawić?
Koszula z garniturem

Męskie paski skórzane oraz koszule slim fit- doskonałe połączenie zapewniające bardzo elegancki styl

Jak wiadomo, to właśnie poprzez wygląd zewnętrzny z reguły wyrażamy swój charakter, a co za tym idzie sposób ubioru ma bardzo istotne znaczenie nie tylko dla pań, ale również dla płci przeciwnej. Moda męska cieszy się coraz większą popularnością, a co za tym idzie coraz częściej mamy możliwość cieszyć oczy bardzo eleganckimi koszulami, czy wybornymi paskami, jakie stanowią bardzo stylowe uzupełnienie męskiego ubioru. Warto wziąć pod uwagę najnowsze trendy, ponieważ starannie ubrani panowie wyglądają szczególnie atrakcyjnie.
Lakiery do paznokci, manicure

Jak modnie wykonać manicure?

Barwne paznokcie to świetny dodatek do ciekawej stylizacji. Paznokcie mogą jedynie dodawać uroku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stanowiły również arcydzieło same w sobie. Przecież nie trzeba ciągle malować paznokci w podobny sprawdzony sposób. Spróbuj czegoś nowego, a przekonasz się, jak wiele potrafią one zrobić dla całej stylizacji. Jakie ciekawe pomysły na paznokcie warto użyć, żeby osiągnąć ten cel?
Sukienki wisytowe w dużych rozmiarach

Najpiękniejsze suknie wizytowe o dużych rozmiarach

Odpowiedni wygląd to podstawa zarówno codziennie, jak i podczas różnych istotnych okoliczności. Dlatego podczas rozmaitych balów, bankietów oraz innych oficjalnych spotkań bez wątpienia warto zatroszczyć się o wizerunek. A przecież czasem odnalezienie ładnej, szykownej sukienki w odpowiednim rozmiarze nie zawsze jest łatwym zadaniem – mimo że nie brakuje kobiet bardzo wysokich lub puszystych, wiele typowych sklepów świadczy ubrania wyjściowe tylko dla osób wysokich oraz bardzo drobnych.
Męska kolekcja Reserved

Trendy w modzie męskiej

O modzie dla mężczyzn do pewnego czasu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o damskiej. Na dzień dzisiejszy ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co widoczne jest w salonach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, elementy które są tam widoczne dla obu płci są zwykle raczej nietypowe i często nie byłyby dobre do wykorzystywania na co dzień.

Jak prawidłowo dobrać trendy spodnie, aby podkreślić naszą figurę?

Każda figura ma własne niedociągnięcia i walory. Mimo to do wszystkich jesteśmy w stanie dopasować pasującą garderobę, tak by maskować wany i zaznaczać, to, co atrakcyjne. Choć zajmują się tym doradcy, standardowe rodzaje figur możemy rozgryźć bez ich pomocy. Jest to niezmiernie pomocna informacja, gdy chcemy wyruszyć na zakupy. Zazwyczaj bowiem, w gonitwie za trendami zapominamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego należałoby unikać. Bardzo wiele potknięć popełniamy, nabywając spodnie. Ponieważ, niejednokrotnie, mamy ich w szafie tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należy zwracać uwagę na parę drobiazgów, aby potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot towaru, ale w jakim celu marnować czas, jeśli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.
moda męska

Z jakiego powodu moda męska jest coraz to w wyższym stopniu lubiana?

Jak doskonale wiadomo obecnie znaczną rolę ma to, jak dany człowiek się prezentuje a także czym się zajmuje. Ma to znaczenie nie tylko w czasie budowania sobie relacji między osobami, ale również w sytuacji takich wydarzeń, jak choćby rozmowa kwalifikacyjna lub zabieganie o podwyżkę w firmie, w jakiej się pracuje. Dobry wygląd ma również znaczące znaczenie w trakcie wystąpień, podczas gdy trzeba referować na jakiś konkretny temat.