Menu strony
Moda
Perfumy damskie

Idealne ciuchy dla płci pięknej - gdzie takich poszukiwać?

W obecnych czasach to, co mamy na sobie ubrane świadczy dla wielu ludzi o tym, jacy jesteśmy. Chociaż nie na wszystkich poziomach możemy się z tym zgadzać, to na pewno w większej mierze nasz strój świadczy o stanie naszego portfela. Chociaż w dzisiejszych czasach sporo osób stawia na luz i nie przejmuje się tym, której marki ubrania mamy na sobie.
mężczyzna w garniturze z motorem

Skarpety z oddychającego materiału - w jaki sposób kupić

Stare porzekadło rzecze, że "jak cię widzą, tak cie piszą". Powiedzenie ów ma swoje korzenie w zamierzchłej historii, które było już znane już na wiele lat wstecz.
trądzik

Kto z nas nie pragnie jak najdłużej zatrzymać piękna i urody

Przede wszystkim, iż bycie wysportowanym czy też uprawianie jakiegoś sportu bywa aktualnie niezwykle modne, a wiemy bardzo dobrze, że nie ma lepszej witaminy młodości niż właśnie ruch.


Kto z nas nie pragnie jak najdłużej zatrzymać piękna i urody

Ten trend na sport utrzymuje się już od jakiegoś czasu i ogromnie dobrze.
biżuteria perłowa

Biżuteria jest niezwykle istotnym aspektem w modzie kobiecej - ładne perły

Dzisiaj moda dostępna jest dla każdego człowieka i pozwala na wyrażanie własnej osobowości. W szczególności istotna jest ona dla pań, jakie ze swej natury uwielbiają się ślicznie prezentować. Znaczenie ma tu wszelki szczegół, który dopełni całkowitą stylizację i sprawi, że dama poczuje się pewniej. Nic nie jest w tej sytuacji atrakcyjniejsze niż dobrze dobrana biżuteria. W zakładach jubilerskich można odnaleźć wiele ładnych łańcuszków, bransoletek czy też pierścionków i każdy znajdzie coś dla siebie. Tu gusta odgrywają największą rolę, albowiem zestawy takich sklepów sporządzane są głównie według nich. Najnowsze trendy lansowane na wybiegach z reguły odpowiadają potrzebom dzisiejszych klientek.
szafa

Blogi o modzie

Moda to kłopotliwy świat dla kogoś, kto nie jest obeznany z jej zasadniczymi kwestiami. Oczywiście da się starać oglądać ludzi na ulicach i z lekkim poślizgiem starać się do nich dostosować, ale jeśli komuś zależy na godnym i modnym prezencji i pragnie, żeby to inni ściągali od niego, a nie vice versa, należy uzbroić się nieco wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi projektantów mody – to ci ludzie, do spółki z społeczną odpowiedzą ludzi na ich pomysły, tworzą modę, modę przez duże M.
piękny minerał

Dobieramy kamienie szlachetne wedle gustu

Decydując się na uniwersalność warto pokusić się aktualnie na nieczęsto spotykane, czyli szczególnie cenione kamienie szlachetne. Najlepsze oferty na rynku to wyróżniające się uniwersalnością oferty wiodących producentów. Znakomite na każdą okazję kamienie jubilerskie, które można kupić na rynku w najlepszej cenie, to znakomity pomysł też na inspirujący prezent. Wyszukane kamienie, które są niezwykle wartościowe, przypadną do gustu każdej eleganckiej pani.

Jaka jest młoda generacja projektantek?

Natalia Siebiuła to jedna z wyjątkowo zdolnych polskich projektantek młodego pokolenia. Aktualnie pracuje ona nad wzmocnieniem swej pozycji w przestrzeni modowej. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem nowoczesności jak również i użyteczności. W swej twórczości nie kieruje się dużym przepychem, dlatego też jej stroje nie są przerysowane jak również i rzucające się w oczy. Dla Siebuły moda ma być wyłącznie elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla naszej osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak ma się to w bardzo wielu przypadkach tworzyć.