Menu strony
Moda
mężczyzna

Aktualne ubrania na topie w modzie męskiej na każdą okazję dla każdego chłopaka

Mężczyzna dbający o siebie i swoją aparycję to życzenie niejednej dziewczyny. Wprawdzie nie wszystkie chciałyby mieć chłopaka, który bywa w toalecie, przed lustrem i pod prysznicem więcej czasu niż one. Kim tak faktycznie jest i jak powinien wyglądać ten idealny mężczyzna?
Lakiery do paznokci, manicure

Jak modnie wykonać manicure?

Kolorowe paznokcie to idealny dodatek do ciekawej stylizacji. Paznokcie mogą tylko dodawać nieco czaru, ale jednak możliwe, że będą stanowiły także arcydzieło same w sobie. W końcu nie musisz ciągle malować paznokci w ten sam nudny sposób. Spróbuj czegoś nowego, a przekonasz się, jak wiele są w stanie one zrobić dla ogólnej kreacji. Jakie ciekawe pomysły na paznokcie warto wykorzystać, żeby osiągnąć ten cel?
moda damska

Jak stać się podążającą za modą kobietą

Moda jest pojęciem niezwykle szerokim. Dla wielu osób znaczy ona tylko i wyłącznie ślepe naśladowanie obowiązujących trendów, dla innych okazuje się być sposobem na życie. Jedno jest pewne: przynosi ona prawdziwe korzyści finansowe wielu osobom: projektantom, stylistom, modelkom.
uśmiechnięte dziewczyny

Jak świadomie kształtować swój wizerunek

Jeżeli w naszym życiu nastał taki czas, kiedy stwierdziliśmy, że nie chcemy dłużej ubierać się tak jak do tej pory, to może oznaczać, że doszliśmy do nowego poziomu świadomości związanej z własnym wizerunkiem i jego roli jaką pełni w naszym życiu. Rzecz jasna, nikomu nie musimy tłumaczyć, że dobrze dobrany strój to klucz do tego, żeby czuć się atrakcyjnie. We współczesnym świecie nacisk na to, aby prezentować się ciekawie ciągle wzrasta, a my wszyscy z wolna zaczynamy oswajać się z myślą, że moda to nie tylko hasło z czasopism dla pań, ale w istocie wszystko to, co widzimy na ulicach i we własnych szafach.
Kobieta w sukience

Sukienki wyjściowe – wyjątkowo szeroka rozmiarówka

Choć w dwudziestym pierwszym wieku wybór różnych części garderoby jest szczególnie szeroki, niekiedy sprawne dopasowanie ich do sylwetki nie jest prostym zadaniem. Dotyczy to zwłaszcza strojów bardzo gustownych i wyjściowych – przykładowo żakietów, sukien balowych albo wizytowych. W zwyczajnych sieciówkach ilość dostępnych rozmiarów okazuje się bardzo ograniczona, a nawet dostosowana wyłącznie do pań bardzo drobnych oraz nastolatek.
buty

Jak dobrać odpowiednie obuwie? Pamiętaj, iż takie obuwie musi być jak najbardziej komfortowe i dobrane do Twoich nóg

Bywa tak, że podążając za modą robimy od czasu do czasu dziwne rzeczy. W taki sposób na przykład fundujemy własnym stopom bardzo niedobre tortury. Na przykład?
czerwona sukienka

To niezwykła okazja? Zatroszcz się o wspaniały strój i rób wyjątkowe wrażenie na innych uczestnikach

Od czasu do czasu trafiają się okazje, dla których należy zadbać o właściwy ubiór. Do takich okazji bezsprzecznie zaliczają się różnego typu wydarzenia towarzyskie, eleganckie przyjęcia, jak również śluby, bale sylwestrowe czy studniówki. Z należytym wyprzedzeniem należy zatroszczyć się o piękną odzież na te szczególne momenty, aby wyglądać naprawdę idealnie.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Należy nosić gustowne ubrania!

Taka rada dla pań, które co prawda pragną elegancko wyglądać, lecz z różnych przyczyn ta sztuka przeciętnie im wychodzi. Może głównie rozchodzi się o to, że w dzisiejszych czasach błyskawicznie rośnie liczba kobiet, które przesadnie podążają za modą.
modne kolczyki

Kultowe dodatki z nowej kolekcji H&M już sklepach

Uniwersum mody to miejsce, które wielu ludziom wydaje się nieco obce. Nie da się ich nie pojąć, widząc, jak dziwnie mogą być odziewane modelki na wybiegach, jak bardzo złożonymi artystami są projektanci mody, jak w każdym pokazie modelek próbują przemycić wszelkiego gatunku przekazy artystyczne. Oczywiście są pasjonaci mody, którzy niezwykle entuzjastycznie podchodzą do tego trochę tajemniczego świata kreacji, rozumieją go, a jak widzą na wybiegu modelkę przyodzianą w dziwaczną kreację, nie kręcą głową nad tym, że nikt zwyczajny nie ubrałby tego rodzaju stroju, by wyjść do spożywczego po zakupy czy na imprezę.

Mamy szansę zakupić sukienki duże rozmiary sklep nam gwarantuje

Najczęściej okazuje się być tak, że starczy wejść do obojętnie którego marketu, aby dostać niesamowitą sukienkę na szczuplejszą kobietę, lecz co zrobić gdy jesteśmy troszeczkę przy kości? Wtedy musimy sprawdzić gdzie zakupimy sukienki duże rozmiary sklep może nam oferować, kiedy jedynie wyszukamy taki, który będzie się znał na modzie dla osób troszeczkę bardziej okrągłych.