Menu strony
Zabieg

Piękne paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

Ślub bierze się tylko raz. Zwykle tak jest. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia właściwie przygotować. Spokój panny młodej burzy gównie wybór sukni, następnie garnitur narzeczonego i prawidłowe rozsadzenie gości. W głowie chodzą myśli o eleganckim upięciu włosów, potencjalnych prezentach. Jak to całość dograć i żeby uroczystość przebiegła zgodnie z planem. W trakcie wszystkich przygotowań nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej kłopotliwego niż chwila, w której pan młody ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a na pierwszy plan wysuwa się obgryziony paznokieć.
poprawa urody

Medycyna i poprawa wyglądu

Ogrom osób marzy o ładnym i pełnym życia wyglądzie, mimo to codzienność jest w stanie okazać się nieco frustrująca. Dla wielu ludzi ciężkim czasami jest okres dojrzewania – mocne wahania hormonalne mogą sprawić, iż w dotychczas pięknej cerze pojawiają się wytryski, zaskórniki oraz znaczne zmiany ropne. Chociaż jest wiele kosmetyków oraz leków, wybrane kuracje – chociaż skuteczne – potrafią znacznie niewłaściwie wpływać na stan zdrowia.
kobieta

Możliwości współczesnej ginekologii estetycznej - potrzebne wiadomości

Laser MonaLisa Touch jest stworzony z myślą o zdrowiu oraz pięknie intymnym pań. Zabieg tenże służy do regeneracji miejsc intymnych kobiet. Wraz z wiekiem narządy płciowe, jak wszelki inny organ w ciele ulegpodlega działaniu czasu. Zredukowanie produkcji estrogenu ma duży wpływ na narządy płciowe. Przemianom hormonalnym często towarzyszy występowanie infekcji, suchość i pozbawienie elastyczności miejsc intymnych pań. Rezultatem osłabienia mięśni dna miednicy a także rozciągnięcia pochwy może być problem nietrzymania moczu.
Peelingi – zdrowa i promienna twarz!

Jak można zniwelować blizny?

Wiele osób cierpi z powodu pooparzeniowych lub potrądzikowych blizn. Na szczęście są już dzisiaj metody, jakie umożliwiają jeżeli nie całkowicie, to chociażby w dość wyraźnym stopniu je usunąć. Które metody proponuje obecnie pacjentom medycyna estetyczna?
Uśmiech

Wizyty u dentysty, jako jeden z elementarnych metod na czarujący i zdrowy uśmiech

Wygląd zewnętrzny jest ważny elementem wyglądu zewnętrznego człowieka. Istnieje wiele elementów wpływających na ten stan, jednym z nich są zęby. Piękne, zdrowe i zadbane mogą chociażby przyciągnąć uwagę ze strony płci przeciwnej, ponadto możemy uniknąć problemu próchnicy i niekorzystnego bólu z tym związanego.
piękny uśmiech

Jesteśmy godni ślicznego i zdrowego uśmiechu przez calutkie życie

To co jeszcze do niedawna zdawało się być historią wziętą z powieści science fiction jest zwyczajną teraźniejszością. Intensyfikacja coraz to nowocześniejszych metodologii w medycynie jest rzeczą oczywistą.
dodatek

Nowości w kosmetyce

Również w kosmetyce, nie jedynie w przemyśle, można obserwować wykorzystywanie wszelkich zdobyczy technologicznych, wielki postęp. Dzięki temu wszelakie zabiegi stają się bardziej skuteczne, a ich gama coraz większa.


Nowości w kosmetyce

Z pewnością niejedna starsza kobieta ma ogromny problem podczas dokonywania zakupów w drogerii: oferta handlowa, porównując z minionymi dziesięcioleciami, jest dziesiątki razy bardziej rozbudowana.
depilacja nóg

Skuteczna, wygodna i pewna depilacja za pomocą lasera

Depilacja laserowa to zabieg, na jaki decyduje się dziś coraz więcej kobiet. Depilacja z używaniem lasera jest zabiegiem bezpiecznym i całkowicie bezpiecznym! Wiązka lasera jest porządnie dobrana, wskutek tego nie powinieneś obawiać się zabiegu. Depilację laserową wolno wykonać praktycznie na wszelkiej części ciała, zdołają to być łydki, uda, ręce, a także pachy. Powszednia depilacja maszynką czy też depilatorem jest czasochłonna, a także bolesna.
hurtownia

W gabinetach kosmetycznych powinno się mieć właściwe stroje, zatem już dzisiaj wyszukaj estetyczną i komfortową odzież

Istnieją takie profesje, które wymagają odpowiedniego ubioru, który stanowi zabezpieczenie w równym stopniu dla osób, które go zakładają, jak także dla ludzi, którzy miewają z nimi do czynienia.
medycyna estetyczna

Rozwiązania dla ludzi nieukontentowanych z określonego wyglądu

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wygląd jest bardzo znamienny dla każdego człowieka. Niestety, niektórzy postrzegają siebie jako nieatrakcyjnych, co jest związane z konkretnymi kompleksami. Na szczęście dzięki obecnym możliwościom odnośnie chirurgii plastycznej można błyskawicznie dokonać korekty poszczególnych części ciała, zgodnie z wymaganiami zainteresowanego pacjenta.