Menu strony
Piłka
piłka nożna

Blog piłkarski z klasą

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego został stworzony FootballBlog. To genialne złączenie bloga z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} komentarze, refleksje po meczach, wyniki na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
koszulka do siatkówki

Co warto zrobić i jaki strój sportowy kupić aby znacznie podnieść komfort oraz jakość gry, podczas uprawiania sportu?

Każdy kto pragnąłby uprawiać konkretną dyscyplinę sportową powinien kupić specjalny sprzęt, który pozwoli na komfortowe uprawianie ulubionej przez nas dziedziny. Jest dużo rodzajów sportów, lecz należałoby tutaj wziąć pod uwagę dwa niesamowicie popularne w naszym kraju, a konkretnie chodzi o siatkówkę oraz piłkę nożną.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Na pewno piłka, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko grali w trakcie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.